Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kozel
Posty: 146
Rejestracja: 11 lis 2020, 21:45

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: kozel » 27 lis 2020, 16:59

Wychodzi na oko 7,5 tyś na mkw, w tym kawałek DZIAŁKI. działka tu raczej tania nie była...

Ja to sie ma cen dewoloperków, aa dajmy z Piastów, gdzie mają ceny 7,5 - 8,3 tyś mku... a MASZ 7 pięter
W domku masz odzielny dach, strop, płytę fudamenty, dużo okien, działkę to kosztuje...
Więc jaki cudem się im to spina ... skoro na piastów masz te same ceny z mku i tysiące mkw inwestycji z efektem skali. A działę mieli za grosze...
OJ dewolopery mają ZŁOTE ZLOTE GODY, to tyle w temacie, na wypadek jak dewoloper zaklinał : " Panie taniej się da... działka, materiały, robocizna .... " ściema dla lemingów buaha :lol:
Ostatnio zmieniony 04 gru 2020, 14:34 przez kozel, łącznie zmieniany 1 raz.


nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: nutty_10 » 02 gru 2020, 22:38

kozel pisze:Wychodzi na oko 7,5 tyś na mkw, w tym kawałek DZIAŁKI. działka tu raczej tania nie była...

Ja to sie ma cen dewoloperków, aa dajmy z Piastów, gdzie mają ceny 7,5 - 8,3 tyś mku... a MASZ 7 pięter
W domku masz odzielny dach, strop, płytę fudamenty, dużo okien, działkę to kosztuje...
Więc jaki cudem się im to spina ... skoro na piastów masz te same ceny z mku i tysiące mkw inwestycji. A działę mieli za grosze...
OJ dewolopery mają ZŁOTE ZLOTE GODY, to tyle w temacie, na wypadek jak dewoloper zaklinał : " Panie taniej się da... działka, materiały, robocizna .... " ściema dla lemingów buaha :lol:

Jak się jeszcze interesowałem zakupem to chyba znalazłem w papierach zakup działki za 3 mln :)

Tu jest od 8.5, a niektóre od 9.1k za metr, mi się wydawało dość drogo, zwłaszcza, że 1/3 przestrzeni to poddasze.

No ale rynek ich oceni, ciekawe ile będą mieć sprzedane na moment oddania.

PS - uwaga na sąsiada, mieszkańcy II rzędu mogę mieć "ciekawe" życie

leonka
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2021, 19:02

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: leonka » 02 sty 2021, 19:05

nutty_10 pisze:
kozel pisze:Wychodzi na oko 7,5 tyś na mkw, w tym kawałek DZIAŁKI. działka tu raczej tania nie była...

Ja to sie ma cen dewoloperków, aa dajmy z Piastów, gdzie mają ceny 7,5 - 8,3 tyś mku... a MASZ 7 pięter
W domku masz odzielny dach, strop, płytę fudamenty, dużo okien, działkę to kosztuje...
Więc jaki cudem się im to spina ... skoro na piastów masz te same ceny z mku i tysiące mkw inwestycji. A działę mieli za grosze...
OJ dewolopery mają ZŁOTE ZLOTE GODY, to tyle w temacie, na wypadek jak dewoloper zaklinał : " Panie taniej się da... działka, materiały, robocizna .... " ściema dla lemingów buaha :lol:

Jak się jeszcze interesowałem zakupem to chyba znalazłem w papierach zakup działki za 3 mln :)

Tu jest od 8.5, a niektóre od 9.1k za metr, mi się wydawało dość drogo, zwłaszcza, że 1/3 przestrzeni to poddasze.

No ale rynek ich oceni, ciekawe ile będą mieć sprzedane na moment oddania.

PS - uwaga na sąsiada, mieszkańcy II rzędu mogę mieć "ciekawe" życie

Z ciekawości, co konkretnie ma Pan na myśli pisząc " ciekawe życie " ?


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: pozdro » 10 sty 2021, 8:39

Znaczy ogolnie domy sa tansze w budowie niz mieszkania, bo mniej skomplikowane. Tez pewnie duze koszty stanowią instalacje, a w malym mieszkaniu ich udział w stosunku do mniejszego metrazu wychodzi wiekszy.
Z tego co sie orientuje to srednia cena budowy deweloperskiego domu to 2500zl/m2
Srednia cena deweloperskiego mieszkania to teraz 3000-3500zl/m2.
Reszta to rozne koszty i marze.
Dzialka placi sie od PUM. W sensie nie za 10arow czyli powierzchni w rzucie. A za PUM ktory na danej działce mozesz zbudowac. Jak masz dzialka w MPZP pod zielen to jest tyle warta ile miasta za wykup zapłaci, jak masz dzialke pod dom jednorodzinny to jest warta malo, jak po 100 m blok to jest warta 100x wiecej.

Do tego sa jeszcze podatki, jakies koszty zarządu marze dewelopera itd.

Cena dzialki w Krakowie to kolo 500-1000zl/m2 ale to pewnie tez zalezy od możliwości negocjacyjnych. Jak deweloper kupuje wiekszy kawalek to z reguly taniej wychodzi. Dlatego w sumie jakby zalozyc grupę zakupową 20 osob i kupic sobie 1ha podzielić na 20 i zbudowac dom samemu. To pewnie to bu wyszlo dosc korzystnie na poziomie 4000zl/m2 max czyli domek za 500 tys zl. Tylko problem ze zorganizowaniem sie mieszkańcow.

nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: nutty_10 » 20 sty 2021, 0:25

developer zmienił sprzedającego?

otodom.pl/pl/oferta/luksusowa-enklawa-domow-bagry-house-ID48Vku.html

bleeys
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 18:28

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: bleeys » 04 kwie 2021, 18:38

nutty_10 pisze:
PS - uwaga na sąsiada, mieszkańcy II rzędu mogę mieć "ciekawe" życie


Czesc, czy moglbys rozwinac to troche? Miejsce jest przyjemne, a nie chcielibysmy wpakowac sie na jakac „minę”. Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek info

leonka
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2021, 19:02

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: leonka » 06 kwie 2021, 14:52

bleeys pisze:
nutty_10 pisze:
PS - uwaga na sąsiada, mieszkańcy II rzędu mogę mieć "ciekawe" życie

Czesc, czy moglbys rozwinac to troche? Miejsce jest przyjemne, a nie chcielibysmy wpakowac sie na jakac „minę”. Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek info

Okazuje się, że sąsiad - starszy Pan, nie jest taki zły :) Może miał gorszy dzień i nie odpowiedział komuś "dzień dobry".

nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: nutty_10 » 07 kwie 2021, 0:07

bleeys pisze:
nutty_10 pisze:
PS - uwaga na sąsiada, mieszkańcy II rzędu mogę mieć "ciekawe" życie

Czesc, czy moglbys rozwinac to troche? Miejsce jest przyjemne, a nie chcielibysmy wpakowac sie na jakac „minę”. Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek info

pisałem już, ale ktoś skasował post, więc nie chcę ryzykować bana :P


eldonkey44
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 12:40

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: eldonkey44 » 23 maja 2021, 12:42

Cwana pisze:Sprzedaz raczej dobrze patrząc na informacje na stronie.
Domki fajne, ale cena przesadzona, za tyle to w okolicy.mozna swoj domek.postawic. Do.mnie nie przemawia tez na przestrzen uzytkowa na poddaszu, sporo metrow ktore raczej srednio sie wykorzysta a cene winduje. Same Bagry super na spacery wiosną czy jesienią, ale kto byl tam latem to wie, że nie chciałby mieszkac obok ;) a śmierdzi tak samo jak blizej s7


Jak Ci tutaj śmierdzi to proponuje zaczac się myć. Mieszkam obok tej inwestycji prawie 30lat i nic tutaj nie śmierdzi. Komary? Tak. Bagrowicze? Tak. Ale śmierdzi to może na tym osiedlu przy barowej.

Cwana
Posty: 24
Rejestracja: 16 lis 2019, 21:29

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: Cwana » 23 maja 2021, 20:54

eldonkey44 pisze:
Cwana pisze:Sprzedaz raczej dobrze patrząc na informacje na stronie.
Domki fajne, ale cena przesadzona, za tyle to w okolicy.mozna swoj domek.postawic. Do.mnie nie przemawia tez na przestrzen uzytkowa na poddaszu, sporo metrow ktore raczej srednio sie wykorzysta a cene winduje. Same Bagry super na spacery wiosną czy jesienią, ale kto byl tam latem to wie, że nie chciałby mieszkac obok ;) a śmierdzi tak samo jak blizej s7


Jak Ci tutaj śmierdzi to proponuje zaczac się myć. Mieszkam obok tej inwestycji prawie 30lat i nic tutaj nie śmierdzi. Komary? Tak. Bagrowicze? Tak. Ale śmierdzi to może na tym osiedlu przy barowej.


Co to za chamska odzywka do kobiety? Ktos kto nie ma kultury w sieci nie ma jej też w życiu prywatnym. To, że pan mieszka w okolicy skutecznie zniechęca do zamieszkania na tym osiedlu.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości