Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: slawek » 24 paź 2019, 12:14

A ja trafiłem na taką inwestycję w Krakowie - Bagry House, czyli domy i bliźniaki, które najpewniej mają powstać w sąsiedztwie stawy Bagry. Jak na razie nie wiadomo jeszcze wiele o tej inwestycji, ale lokalizacja wydaje się być ciekawa. Zastanawia mnie jaka będzie dokładna lokalizacja tego projektu, bo jednak to może mieć znaczenie w tym przypadku. Ktoś ma może więcej informacji na ten temat?


niesasanka
Posty: 57
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:40

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: niesasanka » 24 paź 2019, 12:25

Domki mają stanąć przy ul. Kaczej, już stanęły tam maszyny.

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: slawek » 24 paź 2019, 12:38

Udało mi się jeszcze znaleźć taką wizualizację tej inwestycji i trzeba przyznać, że wygląda to całkiem dobrze. Poza tym deweloper (nie wiem jak się nazywa i czy to spółka celowa), chwali się kilkoma zaletami tej inwestycji, między innymi dużymi ogrodami oraz inteligentnymi rozwiązaniami, cokolwiek to znaczy. Domy Bagry House w Krakowie będą chyba całkiem spore, bo deklarowane metraże to 159-179 metrów kwadratowych, ciekawe jaki będą miały rozkład pomieszczeń na kondygnacjach.

Obrazek
Wizualizacja: materiały Bagry House

Co myślicie o takiej inwestycji, jak się Wam podobają takie bliźniaki / domy? Moim zdaniem całkiem nieźle się prezentują, sąsiedztwo Bagrów też niezłe. Jakie macie opinie, może ktoś wie coś więcej i podzieli się na forum?


Jackiewicz
Posty: 14
Rejestracja: 21 cze 2016, 10:06

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: Jackiewicz » 24 paź 2019, 13:01

jak dla mnie inwestycja wygląda bardzo ciekawie i zacząłem się nią interesować, niestety cena dość wysoka bo od 8500 za metr więc wychodzi ok.1.5mln za domek z malutkim ogródkiem

pilsner
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:21

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: pilsner » 24 paź 2019, 13:28

Masakra, kolejne bloczyska wybudowane w samym parku praktycznie!

kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: kasik » 24 paź 2019, 14:23

Inwestycja wygląda ciekawie ale cena kosmiczna jak za bliźniak.
Sąsiedztwo zalewu na plus.

Goska
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2019, 0:28

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: Goska » 18 gru 2019, 0:35

Czy ma ktoś więcej informacji na temat tego dewelopera - Profer developer?

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: budfen » 20 gru 2019, 9:33

może nie przy wodzie, ale niedaleko na ul. Myśliwskiej są domki 150m poniżej 1mln.
http://mysliwskapark.pl/domy-front.html
i coś widż, że się nie sprzedają, bo na 9 jest dalej 5 do kupienia


nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: nutty_10 » 31 gru 2019, 15:27

Ta Mysliwska to trochę bardziej upchane (plus obok kolejny blok) i gorsza okolica, więc różnica w cenie wydaje się byc uzasadniona.

Wg mnie z jednej strony te Bagry House są drogie, z drugiej w okolicy nie ma nic podobnego, gdy ktos chciałby pomieszkac z mniejszym domku z w miarę spokojną okolicą i sensownym dojazdem do centrum. Bo dalej w kierunku s7 to okolica nie za bardzo, dużo gorszy dojazd i jednak smierdzi. Do zalewu jeszcze w miarę ok. Tak można kupić domek w Zielonkach czy Libertowie za 1 mln, ale dojeżdzaj potem do centrum... Wiec developer troche wykorzystał okazję i rzucił zaporową cenę.

Ciekawe jak im idzie sprzedaż.

Cwana
Posty: 24
Rejestracja: 16 lis 2019, 21:29

Re: Bagry House Kraków / domy i bliźniaki w Krakowie - opinie na forum

Postautor: Cwana » 31 gru 2019, 16:59

Sprzedaz raczej dobrze patrząc na informacje na stronie.
Domki fajne, ale cena przesadzona, za tyle to w okolicy.mozna swoj domek.postawic. Do.mnie nie przemawia tez na przestrzen uzytkowa na poddaszu, sporo metrow ktore raczej srednio sie wykorzysta a cene winduje. Same Bagry super na spacery wiosną czy jesienią, ale kto byl tam latem to wie, że nie chciałby mieszkac obok ;) a śmierdzi tak samo jak blizej s7



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości