Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
lindemannowa
Posty: 68
Rejestracja: 28 gru 2018, 20:52

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: lindemannowa » 20 mar 2019, 10:29

Co do tych "niezarejestrowanych uciążliwości" ze strony filipka, to ciekawe, bo jak wieje wiatr, to susz czuć nawet nad zalewem nowohuckim. Zatem niemożliwe jest, by w tak bliskiej odległosci nie było czuć tego ziołowego smrodku cały czas.


kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: kasik » 20 mar 2019, 12:31

lindemannowa pisze:Co do tych "niezarejestrowanych uciążliwości" ze strony filipka, to ciekawe, bo jak wieje wiatr, to susz czuć nawet nad zalewem nowohuckim. Zatem niemożliwe jest, by w tak bliskiej odległosci nie było czuć tego ziołowego smrodku cały czas.


Pewnie sytuacja zależy od kierunku wiatru.Wiatry wieja głownie z zachodu a PM jest na północ od inwestycji.
Ja np lubię ten zapach bardzo;)

Bardziej przeszkadzałby mi Łęg i jego sąsiedztwo, widok na niego i buczenie.
Z resztą PM tez buczy trochę jednak mniej.
Gdybym miała kupować mieszkanie w tej inwestycji brałabym z ekspozycją wschodnią z widokiem na łąki.
Tam raczej już nic nie powstanie oprócz drogi w przyszłości.

kowalus
Posty: 18
Rejestracja: 31 paź 2018, 15:41

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: kowalus » 20 mar 2019, 12:33

Komary tez tam w lecie gratis. Dodatkowo dojscie wieczorem na przystanek, dramat.


pilsner
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:21

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: pilsner » 20 mar 2019, 13:03

Smród z zakładów PM jest mega uciążliwy, fatalna komunikacja i wyglad rzeczywisty wyraźnie rozmijający się z wizualizacjami - raczej nie kupiłbym tam nic, a do tego pewnie sporo patologii się tam wprowadzi, bo mieszkania tanie i z MDM jeszcze,

lindemannowa
Posty: 68
Rejestracja: 28 gru 2018, 20:52

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: lindemannowa » 21 mar 2019, 11:13

kasik pisze:
lindemannowa pisze:Co do tych "niezarejestrowanych uciążliwości" ze strony filipka, to ciekawe, bo jak wieje wiatr, to susz czuć nawet nad zalewem nowohuckim. Zatem niemożliwe jest, by w tak bliskiej odległosci nie było czuć tego ziołowego smrodku cały czas.

Pewnie sytuacja zależy od kierunku wiatru.Wiatry wieja głownie z zachodu a PM jest na północ od inwestycji.
Ja np lubię ten zapach bardzo;)

Bardziej przeszkadzałby mi Łęg i jego sąsiedztwo, widok na niego i buczenie.
Z resztą PM tez buczy trochę jednak mniej.
Gdybym miała kupować mieszkanie w tej inwestycji brałabym z ekspozycją wschodnią z widokiem na łąki.
Tam raczej już nic nie powstanie oprócz drogi w przyszłości.

Owszem rzecz gustu - pracowałam w filipku prawie 2 lata i ten smrodek czuc było w całym biurze, ba tak jak wspomniałam w niektóre dni w całej hucie. Jeśli ktoś nie zwraca na to uwagi, badź lubi to ok, gorzej jak ktoś nie zdaje sobie sprawy jak to mocno czuć.

lindemannowa
Posty: 68
Rejestracja: 28 gru 2018, 20:52

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: lindemannowa » 21 mar 2019, 11:14

pilsner pisze:Smród z zakładów PM jest mega uciążliwy, fatalna komunikacja i wyglad rzeczywisty wyraźnie rozmijający się z wizualizacjami - raczej nie kupiłbym tam nic, a do tego pewnie sporo patologii się tam wprowadzi, bo mieszkania tanie i z MDM jeszcze,

Właśnie - wygląd - na wizualizacjach te balkony wydają się być drewnanie? A w rzeczywistoście to chyba taki chamski metal wymalowany na pomarańczowo.

kubaaa
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:14

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: kubaaa » 21 paź 2019, 22:16

Witam :) Czy ktos orientowal sie jak wyglad sytuacja z ewentualnymi rabatami na mieszkania/miejsca postojowe? Deweloper skłonny do negocjacji, jak bylo w przypadku poprzednich etapów ewentualnie obecnego?
Pozdrawiam ;)

Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: Master » 18 kwie 2020, 12:14

Może ktoś się podzieli informacjami, jaki status ma ten parking obok bloków? To są ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców? Jeżeli tak, to jest to chyba jedyne osiedle z darmowymi / ogólnodostępnymi miejscami postojowych w Krakowie, jakie kojarzę. No darmowe to nie są, wiem, bo zapłacili za nie mieszkańcy w cenie mieszkań, ale to jednak byłby wyjątek.


Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: Master » 18 kwie 2020, 12:15

I jeszcze zdjęcia tego, jak powstaje osiedle Botanika w Krakowie, a konkretnie jego 3 etap.

Spore balkony będą mieli mieszkańcy, a wygląda na to, że cześć z nich będzie wychodziła na niezabudowana kawałek działki : )
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2020, 13:17 przez Master, łącznie zmieniany 1 raz.

zyneon
Posty: 121
Rejestracja: 19 lis 2019, 20:04

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum o mieszkaniach przy Tomickiego

Postautor: zyneon » 18 kwie 2020, 13:10

Master pisze:Może ktoś się podzieli informacjami, jaki status ma ten parking obok bloków? To są ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców? Jeżeli tak, to jest to chyba jedyne osiedle z darmowymi / ogólnodostępnymi miejscami postojowych w Krakowie, jakie kojarzę. No darmowe to nie są, wiem, bo zapłacili za nie mieszkańcy w cenie mieszkań, ale to jednak byłby wyjątek.

Z tego co się dowiedziałem podczas targów to deweloper zostawia sobie ten parking i będzie miejsca wynajmował : )



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 42 gości