Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro

Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 13 paź 2016, 12:37

Widzę, że już można się zapoznać z pierwszą wizualizacją nowej inwestycji Terra Casy na Wrocławskiej - NY Residence. Inwestycja jest prawdopodobnie gdzieś koło przystanku autobusowego Wrocławska? Na przeciwko Biedronki? Ciekawe miejsce, ciekawa inwestycja, oj dzieje się na Krowodrzy.

Obrazek
nyresidence.pl

Nowy

Forum i opinie o NY Residence Kraków Terra Casa przy Wrocławskiej 33

Postautor: Nowy » 13 paź 2016, 13:05

Wizualizacja inwestycji NY Residence Kraków od Terra Casa prezentuje się naprawdę nieźle :) Szkoda, że po sąsiedzku będzie miała blok, który jest delikatnie mówiąc "taki se" - w widłach Wrocławskiej i Oboźnej. @pozdro, a jeśli chodzi o lokalizację to obstawiam, że będzie to na tym placu. Byłem tam ostatnio i zauważyłem, że zniknęły baraki, które tam wcześniej były, została tylko część jednego :) To faktycznie blisko biedronki, choć jakieś 100-150 metrów niżej - w stronę Stacji Łobzów. Na przeciwko Biedronki jest jednostka wojskowa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Budynek na wizualizacji wygląda rewelacyjnie i chyba nawet będzie w miarę pasował do tego, jak wygląda 5 Dzielnica od LCC. Ciekawi mnie jakie będą ceny mieszkań na Łobzowie w NY Residence, ale można się spodziewać, że raczej tanio nie będzie. Opinie deweloper Terra Casa ma raczej takie, że budżetowych mieszkań nie stawia ;) A lokalizacja i projekt pewnie też zrobią tu swoje.

pozdro

Re: Terra Casa - NY Residence - startuje w nowojorskim stylu na Wrocławskiej 33

Postautor: pozdro » 13 paź 2016, 13:20

Obrazek bez przyciemnienia: :)
Obrazek

pozdro

Postautor: pozdro » 13 paź 2016, 13:24

No Terra Casa tanie nie buduje to fakt. Napewno ten lepiej wygląda niż ich wcześniejszy budynek na poznańskiej (choć był dość drogi to standard popularny jak u LC Corp).
Ten moim zdaniem trochę lepiej od LC Corp będzie się prezentował bo ma większe przeszklenia.
Wydaje mi się, że bardziej będzie to styl jak u Tętnowskiego na Wrocławskiej 80? (nie pamiętam już numeru)

pozdro

Postautor: pozdro » 16 gru 2016, 13:46

Wie ktos w jakiej cenie sprzedaja mieszkania w NY Residence?

krakus12

Postautor: krakus12 » 09 sty 2017, 13:34

pozdro pisze:Wie ktos w jakiej cenie sprzedaja mieszkania w NY Residence?

Podbijam pytanie, napisałem kilka dni temu do nich 2 maile ale do tej pory brak odpowiedzi. Ktoś ma może info na temat ich cen?

igs12

Postautor: igs12 » 14 sty 2017, 8:48

Dzień dobry,wczoraj dzwoniłam i ceny są w przedziale chyba 8200-9500 o ile dobrze pamiętam:)miejsca postojowe 38000-42000

alek83

Postautor: alek83 » 14 sty 2017, 20:10

Dzięki @igs12, też do nich kiedyś pisałem, niestety nie doczekałem się żadnego odzewu na moje pytanie, ale może teraz jeszcze raz warto zapytać :) Co myślisz o tych cenach :?: Jak dla mnie, to sporo, ale też lokalizacja jest niezła. Ciekawe jak wyjdzie finalnie ten budynek, z czego będzie wykonana jego elewacja, czy to będzie zwykły tynk, czy np. jakieś okładziny z piaskowca albo jakiegoś innego, szlachetnego materiału. No i jeszcze jedna sprawa, która mnie tu bardzo ciekawi, to rozkłady mieszkań, czy będą sensowne, czy może będą kawalerki 50-metrowe, ale z dwiema łazienkami, a chyba coś takiego widziałem w Grottgera 43 Kraków, pewnie zobaczymy co tam wymyślą, ale na pewno to jeden z ciekawszych projektów, które teraz wchodzą na krakowski rynek mieszkaniowy.

pozdro

Postautor: pozdro » 14 sty 2017, 21:01

Sporo za apartamenty w centralnej części Krakowa? Ja uważam, że cena konkurencyjna 9000zł/m2 bardzo fajna opcja. Odnośnie rozkładów mieszkań to sobie sprawdź na stronie, nie wiem czego tutaj nie wiesz.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”