Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kmkiq
Posty: 30
Rejestracja: 13 wrz 2019, 21:35

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: kmkiq » 25 lut 2020, 15:45

a oto co ma w ofercie biurowiec: atalbusiness.pl/investment/7/aleja-pokoju-81


erazel
Posty: 24
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:07

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: erazel » 04 mar 2020, 11:30

Czy negocjował ktoś z atalem warunki płatności z transzowego powiedzmy na 20/80 lub 30/70? Ktoś w tym wątku wspomniał ze istnieje taka możliwość, ale jest to post z 2017 roku. Jak wygląda to teraz?

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: Master » 05 mar 2020, 10:51

O to czy można negocjować system płatności pewnie najlepiej zapytać w biurze sprzedaży, informacje sprzed kilku lat faktycznie mogą być lekko przeterminowane.

Natomiast całkiem mi się podoba nowy etap inwestycji Aleja Pokoju 83, całkiem oryginalny budynek, jak na to, co ostatnio buduje się w Krakowa

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Atal

Ogólnie spoko jest różnorodność etapów tego osiedla, a nie wszystko tak samo, jak na większości nowych osiedli w Krakowie.


trabel
Posty: 69
Rejestracja: 13 wrz 2019, 8:08

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: trabel » 08 mar 2020, 16:25

Ceny zaktulizowane do 8900 przy małych mieszkaniach. We wrześniu było to 8000

kmkiq
Posty: 30
Rejestracja: 13 wrz 2019, 21:35

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: kmkiq » 09 mar 2020, 8:20

trabel pisze:Ceny zaktulizowane do 8900 przy małych mieszkaniach. We wrześniu było to 8000



Atal ma ciekawą politykę widzę: najpierw sprzedaje na max, a gdy już sprzeda większość mieszkań, to podnosi ceny (już drugi raz!) - żeby ci co kupili, nie porezygnowali (bo przecież już są "do przodu" na tej inwestycji).

albo to moje urojenia :)

erazel
Posty: 24
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:07

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: erazel » 09 mar 2020, 9:37

Mam tam wstępną rezerwacje, jeszcze po starej cenie, a umowę podpisuje w przyszłym tygodniu, ciekawe która cena będzie obowiązywać : D

Bodzioo
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2019, 7:41

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: Bodzioo » 09 mar 2020, 9:54

erazel pisze:Mam tam wstępną rezerwacje, jeszcze po starej cenie, a umowę podpisuje w przyszłym tygodniu, ciekawe która cena będzie obowiązywać : D

Mieliśmy identyczną sytuację przy pierwszej podwyżce cen. Zrobiona rezerwacja wstępna, na poniedziałek byliśmy umówieni na podpisanie umowy rezerwacyjnej (3 tyg. oczekiwania bo tyle mieli osób do podpisywania umów) natomiast w czasie weekendu podnieśli ceny.
Na szczęście obowiązywała nas poprzednia cena także i w tym przypadku powinno być podobnie ; )

erazel
Posty: 24
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:07

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: erazel » 09 mar 2020, 12:38

kmkiq pisze:
trabel pisze:Ceny zaktulizowane do 8900 przy małych mieszkaniach. We wrześniu było to 8000

Atal ma ciekawą politykę widzę: najpierw sprzedaje na max, a gdy już sprzeda większość mieszkań, to podnosi ceny (już drugi raz!) - żeby ci co kupili, nie porezygnowali (bo przecież już są "do przodu" na tej inwestycji).

albo to moje urojenia : )

Już abstrahując od tego co się dzieje na rynku mieszkaniowym, czy mieszkania są warte obecnych cen czy nie to ceny tej inwestycji na tle konkurencji i tak były bardzo rozsądne. Za podobne mieszkanie od budremu w sąsiedztwie wołają prawie 10k za metr, a standard i projekt bryły mam wrażenie, ze kilka poziomów niżej.


trabel
Posty: 69
Rejestracja: 13 wrz 2019, 8:08

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: trabel » 09 mar 2020, 18:09

Moze przygotowuja sie na ogloszenie sprzedazy mieszkan nowego etapu? Ktos ma jakies informacje?

erazel
Posty: 24
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:07

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: erazel » 09 mar 2020, 21:18

trabel pisze:Moze przygotowuja sie na ogloszenie sprzedazy mieszkan nowego etapu? Ktos ma jakies informacje?


Tak, sprzedaż ma ruszyć „może nawet jeszcze w tym roku”. Takie info od pani z biura. Obstawiałbym więc 3 lub 4 kwartał. Ale to tylko moje domysły.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości