Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pvaxi
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2021, 11:21

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: pvaxi » 13 maja 2021, 12:03

cruxeither pisze:Co do ogródków, to jeżeli droga przez Atal Ci przeszkadza to Galicyjska raczej też odpada. Większość tranzytu z Sołtysowskiej przeniesie się na tą drogę co ją Develia ma zbudować, a zbudować musi bo inaczej nie będzie jak dojechać do części jej bloków.

O którą drogę konkretnie chodzi?


dymek
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2021, 10:53

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: dymek » 13 maja 2021, 12:06

katgab pisze:Och, jak mnie już nudzi ta Wasza nagonka na ulicę przez osiedle...

Jeśli ktoś wybiera życie w dużym mieście i chce mieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy, to celuje w osiedla blisko dróg. Wiem, wiem: spaliny, hałas i pewnie zdarzy się korek, ale ma też to plusy: bezpieczeństwo (pomijając niedopilnowane dzieci) i wygodę. Jeśli komuś ulica przeszkadza, szuka miejscówki na obrzeżach miasta. Proste.

Kwestia indywidualnego wyboru, a nie roztrząsania i przekonywania się nawzajem co jest lepsze.

Och jak mnie już nudzi próba przepchnięcia faktu że KDD a KDL to dwie te same drogi. Na dzień dzisiejszy mieszkam przy drodze KDD i cieszę się że KDL jest oddalona o te 75 metrów. Mieszkamy w mieście i spodziewamy się hałasu... wydając 600 tysięcy chcesz mieszkać w bezpiecznej okolicy dającej Ci cień szansy na ciszę i spokój

katgab
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2021, 22:25

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: katgab » 13 maja 2021, 12:58

dymek pisze:
katgab pisze:Och, jak mnie już nudzi ta Wasza nagonka na ulicę przez osiedle...

Jeśli ktoś wybiera życie w dużym mieście i chce mieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy, to celuje w osiedla blisko dróg. Wiem, wiem: spaliny, hałas i pewnie zdarzy się korek, ale ma też to plusy: bezpieczeństwo (pomijając niedopilnowane dzieci) i wygodę. Jeśli komuś ulica przeszkadza, szuka miejscówki na obrzeżach miasta. Proste.

Kwestia indywidualnego wyboru, a nie roztrząsania i przekonywania się nawzajem co jest lepsze.

Och jak mnie już nudzi próba przepchnięcia faktu że KDD a KDL to dwie te same drogi. Na dzień dzisiejszy mieszkam przy drodze KDD i cieszę się że KDL jest oddalona o te 75 metrów. Mieszkamy w mieście i spodziewamy się hałasu... wydając 600 tysięcy chcesz mieszkać w bezpiecznej okolicy dającej Ci cień szansy na ciszę i spokój

Jeśli oczekuje się ciszy i spokoju, mieszkania przy jednej z głównych arterii Krakowa należy omijać szerokim łukiem... Budżet nie ma tu nic do rzeczy.
Trzymam kciuki, żebyś znalazł coś dla siebie.


cruxeither
Posty: 43
Rejestracja: 27 maja 2020, 17:34

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: cruxeither » 13 maja 2021, 14:21

pvaxi pisze:
cruxeither pisze:Co do ogródków, to jeżeli droga przez Atal Ci przeszkadza to Galicyjska raczej też odpada. Większość tranzytu z Sołtysowskiej przeniesie się na tą drogę co ją Develia ma zbudować, a zbudować musi bo inaczej nie będzie jak dojechać do części jej bloków.

O którą drogę konkretnie chodzi?

mobilnykrakow.pl/wp-content/uploads/2019/07/01_CEN-plan-sytuacyjny.pdf

Buba
Posty: 34
Rejestracja: 27 kwie 2021, 22:39

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: Buba » 13 maja 2021, 21:31

Gdzie dokładnie te biurowce są planowane przy tym osiedlu?
W starszym poście w tym wątku ktoś pisał, ze super kontakt z biurem sprzedaży, ale ja 3 mailemwyslalam i pomprawie tygodniu dopiero doczekałam się telefonu, moich połączeń nie odbierali i nie oddzwaniali...średnia obsługa klienta. Oczywiście na spotkanie kalendarze niby maja zawalone na 2 Tyg i trzeba brać co dają, bo zaraz już nic nie będzie. Dzieki na taka ofertę nie będę się rzucać, za darmo tych mieszkań nie dają.

wicek13
Posty: 8
Rejestracja: 09 maja 2021, 13:57

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: wicek13 » 13 maja 2021, 22:49

Buba pisze:Gdzie dokładnie te biurowce są planowane przy tym osiedlu?
W starszym poście w tym wątku ktoś pisał, ze super kontakt z biurem sprzedaży, ale ja 3 mailemwyslalam i pomprawie tygodniu dopiero doczekałam się telefonu, moich połączeń nie odbierali i nie oddzwaniali...średnia obsługa klienta. Oczywiście na spotkanie kalendarze niby maja zawalone na 2 Tyg i trzeba brać co dają, bo zaraz już nic nie będzie. Dzieki na taka ofertę nie będę się rzucać, za darmo tych mieszkań nie dają.


Jeden biurowy obiekt już powstał przed etapem IIIA drugi ma powstać między etapem I a etapem IV. Choć jak widzę te opustoszałe biura w większości firm to zaczynam mieć wątpliwości. Rzeczywiście kontakt nie jest łatwy ale np. do Woźniców również się nie dodzwoniłem od razu. Myślę że nie ma co patrzeć na inwestycję przez pryzmat dyspozycyjności Pań z biura sprzedaży. Tak czy siak w poniedziałek mam spotkanie w biurze zobaczymy czego się dowiem :)

BeeeKuuu
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2021, 18:17

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: BeeeKuuu » 14 maja 2021, 9:09

wicek13 pisze:Tak czy siak w poniedziałek mam spotkanie w biurze zobaczymy czego się dowiem :)


Jakbyś się dowiedział czegoś ciekawego to dawaj znać, bo sam się zastanawiam między Atalem, a Centralną i nie umiem zdecydować :(

pvaxi
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2021, 11:21

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: pvaxi » 14 maja 2021, 10:28

cruxeither pisze:
pvaxi pisze:
cruxeither pisze:Co do ogródków, to jeżeli droga przez Atal Ci przeszkadza to Galicyjska raczej też odpada. Większość tranzytu z Sołtysowskiej przeniesie się na tą drogę co ją Develia ma zbudować, a zbudować musi bo inaczej nie będzie jak dojechać do części jej bloków.

O którą drogę konkretnie chodzi?

mobilnykrakow.pl/wp-content/uploads/2019/07/01_CEN-plan-sytuacyjny.pdf


Tą drogę w całości ma zrobić Develia? Co z połączeniem Na Załęczu z Ciepłowniczą? Jest to w planach w najbliższym czasie?


BeeeKuuu
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2021, 18:17

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: BeeeKuuu » 14 maja 2021, 13:46

pvaxi pisze:
cruxeither pisze:
pvaxi pisze:O którą drogę konkretnie chodzi?

mobilnykrakow.pl/wp-content/uploads/2019/07/01_CEN-plan-sytuacyjny.pdf

Tą drogę w całości ma zrobić Develia? Co z połączeniem Na Załęczu z Ciepłowniczą? Jest to w planach w najbliższym czasie?

Osobiście nie wiem jak z Ciepłowniczą, ale to połączenie Centralnej z Na Załęczu z tego planu robi w całości Develia, łącznie z tymi wypustkami do połączenia np. ul. Sikorki, którym ma się zająć w nieokreślonej przyszłości Gmina Kraków.

dymek
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2021, 10:53

Re: Inwestycja Atal Aleja Pokoju 83 Kraków - opinie na forum osiedla

Postautor: dymek » 15 maja 2021, 20:31

no i mamy kolejną podwyżkę w tej inwestycji... +20k na ogłoszenie nowego ładu



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości