Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jo_anna
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2021, 14:09

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: jo_anna » 25 wrz 2021, 14:17

Może ktoś kto już tam mieszka wypowiedzieć się czy faktycznie jest jakiś hałas od samolotów które dosłownie nad tym osiedlem mają trasę jak lecą na Balice?


abc
Posty: 60
Rejestracja: 13 gru 2016, 14:23

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: abc » 25 wrz 2021, 17:52

jo_anna pisze:Może ktoś kto już tam mieszka wypowiedzieć się czy faktycznie jest jakiś hałas od samolotów które dosłownie nad tym osiedlem mają trasę jak lecą na Balice?


Mieszkam zaraz obok, slychac samoloty jak najbardziej, leca dosyc nisko, jak wychodze z psem na pole, to sie czesto za nimi oglada do gory ;) mysle ze kwestia przyzwyczajenia, bardziej mi sie nie podobaja wystajace balkony w tej inwestycji, w lecie nie posiedzisz, bo kazdy na kazdego bedzie sie patrzyl. Patrzac na dalsze plany ozonu to straszne getto sie tam robi.

mop
Posty: 89
Rejestracja: 22 mar 2020, 9:35

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: mop » 25 wrz 2021, 20:59

abc pisze:
jo_anna pisze:Może ktoś kto już tam mieszka wypowiedzieć się czy faktycznie jest jakiś hałas od samolotów które dosłownie nad tym osiedlem mają trasę jak lecą na Balice?


Mieszkam zaraz obok, slychac samoloty jak najbardziej, leca dosyc nisko, jak wychodze z psem na pole, to sie czesto za nimi oglada do gory ;) mysle ze kwestia przyzwyczajenia, bardziej mi sie nie podobaja wystajace balkony w tej inwestycji, w lecie nie posiedzisz, bo kazdy na kazdego bedzie sie patrzyl. Patrzac na dalsze plany ozonu to straszne getto sie tam robi.


A jak w mieszkaniu przy zamkniętych oknach? Mogą wybudzić rano?


abc
Posty: 60
Rejestracja: 13 gru 2016, 14:23

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: abc » 26 wrz 2021, 12:46

mop pisze:
abc pisze:
jo_anna pisze:Może ktoś kto już tam mieszka wypowiedzieć się czy faktycznie jest jakiś hałas od samolotów które dosłownie nad tym osiedlem mają trasę jak lecą na Balice?

Mieszkam zaraz obok, slychac samoloty jak najbardziej, leca dosyc nisko, jak wychodze z psem na pole, to sie czesto za nimi oglada do gory ;) mysle ze kwestia przyzwyczajenia, bardziej mi sie nie podobaja wystajace balkony w tej inwestycji, w lecie nie posiedzisz, bo kazdy na kazdego bedzie sie patrzyl. Patrzac na dalsze plany ozonu to straszne getto sie tam robi.

A jak w mieszkaniu przy zamkniętych oknach? Mogą wybudzić rano?

Nie no aż tak to nie, jeszcze w kwestii hałasu, to zdarza się też słyszeć pociągi przy otwartym balkonie, a Przestrzenie Banacha mają do torów trochę bliżej niż ja. W związku z tym że długo nie mogłem znaleźć działki, to przez chwilę byłem zainteresowany u nich 100 metrowym mieszkaniem, ale jak powiedzieli mi lekko ponad 11k za metr, to stwierdzilem, że to kiepski żart i od razu zrezygnowalem.

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: pozdro » 26 wrz 2021, 16:21

Jak tam zbudują Północną Obwodnicę i trasę wlotową w stylu Zakopianki 2x2 to tam będzie mieszkanie z widokiem na węzeł autostradowy. Jak to daleko w sumie jest od planowanego węzła?

januszmk
Posty: 20
Rejestracja: 11 wrz 2021, 12:19

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: januszmk » 26 wrz 2021, 16:36

pozdro pisze:Jak tam zbudują Północną Obwodnicę i trasę wlotową w stylu Zakopianki 2x2 to tam będzie mieszkanie z widokiem na węzeł autostradowy. Jak to daleko w sumie jest od planowanego węzła?

wg tego co pokazuje google maps, to ok 1km w linii prostej. schemat przebiegu mozesz zobaczyc tutaj s52-polnocnaobwodnicakrakowa.pl/schemat-przebiegu

yorgKing
Posty: 26
Rejestracja: 31 mar 2021, 18:47

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: yorgKing » 30 wrz 2021, 15:15

rado pisze:
Skaka pisze:
rado pisze: Brak materiałow szlachetnych na elewacji ?

Teraz juz wiem czemu obecnie za metr w 'nowoczesnym budownictwie' płaci się jak za złoto ;)

Nie mowie ze musi być marmur z Carrary ale wystarczyłby, fragment w klinkierze, lub jakies płyty kwarcowe, piaskowiec, troche drewna cos co przełamie bialo-szarolitość.

Co racja to racja. Z boku bloków, wokół małych poziomych okien jest doskonale niewykorzystane miejsce na kawałek drewna albo płytkę. I wygląda, że zostanie jak teraz - dosyć paskudnie zaklajstrowane czarnym czymś.
Niemniej całość na żywo robi dobre wrażenie. Duży plus za zachowane osie widokowe. Uliczki też mi się wydają szerokie jak na to co się buduje ostatnio (dwa chodniki i ścieżka rowerowa).

Anniemich
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2021, 9:39

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: Anniemich » 04 paź 2021, 16:22

Witam. Być może ktoś wie, czy będzie realizowany wyjazd z inwestycji samochodem NIE przez al. 29 listopada? (np. przez ul. Kuznicy kołłątajowskiej albo przez Siewną?)


yorgKing
Posty: 26
Rejestracja: 31 mar 2021, 18:47

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: yorgKing » 04 paź 2021, 17:46

Tak. Możesz poczytać tutaj: skyscrapercity.com/threads/%E2%86%96-krak%C3%B3w-2-inwestycje-zapowiedzi-wizje-na-p%C3%B3%C5%82nocnym-zachodzie.796372/page-214

rdiotr
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:33

Re: Przestrzenie Banacha Kraków / deweloper Buma - opinie na forum (Prądnik Biały)

Postautor: rdiotr » 04 paź 2021, 17:51

Anniemich pisze:Witam. Być może ktoś wie, czy będzie realizowany wyjazd z inwestycji samochodem NIE przez al. 29 listopada? (np. przez ul. Kuznicy kołłątajowskiej albo przez Siewną?)

Wg MPZP bip.krakow.pl/?dok_id=15920 mają być 2 połączenia ze Słomczyńskiego ale kiedy to nie wiem, lecz mają być na pewno. W przyszłości miasto zagospodarowało też miejsce na połączenie z Górnickiego lecz to widzę kiepsko że względu na nachylenie terenu.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: free66, Google Adsense [Bot] i 25 gości