Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Seb91
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 14:22

Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Seb91 » 08 sty 2020, 14:27

Cześć,
Jestem w trakcie poszukiwań mieszkania dla siebie. Ostatnio oglądałem mieszkania w Prestige City. Jest tu ktoś kto chciałby sie podzielić swoimi przemyśleniami na temat tego projektu ? Jakieś plusy i minusy co do zamieszkania w tamtej okolicy ?


kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: kasik » 08 sty 2020, 15:42

Byliśmy zainteresowani tą inwestycją jednak ze względu na dosyć problematyczny wyjazd (korki) w kierunku Krakowa zrezygnowaliśmy.Wtedy były dostepne jescze domy w pierwszej linii od lasu/parku moim zdaniem najlepeij połozone.
Wtedy też cena wydawała mi się zbyt wysoka.

Sam zamysł osiedla bardzo mi się podobał- części wspólne jak boiska tężni itd.Fajnie że obok jest przystanek mpk kawałek dalej kolejka.Plusem jest park i zespół dworski zaraz obok.Stosunkowo blisko Skawina i duże sklepy np Lidl 7 min drogi samochodem.
Minus korki w strone Krakowa przy wjeździe na obwodnicę i Zakopiankę oraz brak garaży.Z tego zco pamietam były tylko willach.

Teraz Techniq buduje podobne osiedle pod Wieliczka ale niestety zaraz obok Baryczy...

Vilyar
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:00

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Vilyar » 09 sty 2020, 7:42

@up
Garaze faktycznie tylko do najwiekszych domow, reszta jedynie miejsca postojowe.
Co do inwestycji w Wieliczce i bliskosc Baryczy. Bylem ostatnio na miejscu i najbardziej uciazliwe wydaly mi sie jezdzace bez przerwy smieciarki, samych zapachow nie odczulem, tym bardziej, ze stara czesc zostala zasypana i (wedlug mieszkancow okolicznych) jedynie raz na okolo miesiaca na godzice odpowietrzaja to, wtedy moze smierdziec. Poza tym z tego co zrozumialem do Baryczy trafiaja teraz tylko segregowalne smieci, reszta leci do spalarni.


Bond
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2020, 18:26

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Bond » 28 gru 2020, 16:53

Witajcie,
a w jakiej cenie są oferowane garaże wolnostojące, które własnie powstają na osiedlu?
pozdrawiam

slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: slawek » 02 sty 2021, 0:50

Przyznam, że osiedle Prestige City wyróżnia się tym, że chyba nie widziałem innego w Krakowie i okolicach, na którym byłaby fontanna... No dobra, Wiślane Tarasy mają fontanny, faktycznie. Natomiast słabe jest to, że nie ma garaży przy tych domach / bliźniakach, to kiepskiej jest, czyli kiedyś wszystko, co tak ładnie wygląda na wizualizacjach, zostanie zastawione samochodami? Orientuje się ktoś, jak to będzie rozwiązane? Widziałem na wizualizacjach, że przy osiedlu mają być też wyznaczone miejsca postojowe oraz te garaże wolnostojące, o których mowa powyżej, ale starczy ich dla wszystkich?

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Techniq

Jaka cena za taki segment i ile to ma sypialni? Jak jest z dojazdem do Krakowa z tej lokalizacji, i tylko samochód czy są jakieś alternatywy typu komunikacja publiczna autobusowa lub pociąg? W sumie ta inwestycja jest pomiędzy Krakowem i Skawiną, są dostępne dla niej dwa jazdy / wyjazdy na autostradę, więc pod tym względem nieźle. Tylko pytanie, jak z korkami, jakie macie tu opinie? W ogóle, to na tym osiedlu mieszka już ktoś, były jakieś wcześniejsze etapy, które już są gotowe?

Agako2
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 13:43

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Agako2 » 12 sty 2021, 13:45

Mieszkania na tej inwestycji już są dawno sprzedane :)

slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: slawek » 13 sty 2021, 0:41

Agako2 pisze:Mieszkania na tej inwestycji już są dawno sprzedane :)

No to po sprawie, a to osiedle już jest zamieszkane czy jeszcze w budowie?

Agako2
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 13:43

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Agako2 » 13 sty 2021, 10:45

slawek pisze:
Agako2 pisze:Mieszkania na tej inwestycji już są dawno sprzedane :)

No to po sprawie, a to osiedle już jest zamieszkane czy jeszcze w budowie?

Jest już zamieszkałe :)


Katarzynaa97
Posty: 14
Rejestracja: 13 sie 2020, 13:26

Re: Prestige City Skawina k. Krakowa (ul. Graniczna) od Techniq - opinie na forum

Postautor: Katarzynaa97 » 18 sty 2021, 10:54

Agako2 pisze:
slawek pisze:
Agako2 pisze:Mieszkania na tej inwestycji już są dawno sprzedane :)

No to po sprawie, a to osiedle już jest zamieszkane czy jeszcze w budowie?

Jest już zamieszkałe :)

Cześć,
Czy znajdują się już osoby, które zamieszkują już inwestycję Pretige City ?
Chciałam zapytać, jak oceniacie współpracę z deweloperem, jakoś wykonania inwestycji ( min. akustykę budynków) oraz cały przebieg budowy?
Pytam, ponieważ sama zastanawiam się nad zakupem mieszkania na innej inwestycji ( 88m domek ideal line) i chciałam się dowiedzieć jakie są opinie o już zamieszkałych osiedlach :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości