Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
d123
Posty: 60
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:38

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: d123 » 19 sty 2018, 12:44

Coś dawno mnie tu nie było :)
Tak jak wcześniej wspominałam, dla mnie jeśli chodzi o lokalizację to super, blisko tereny zielone, parki (m.in. kopiec Krakusa, Park Bednarskiego, 10 min spacerkiem ma być tez park kieszonkowy którego miasto planuje zrobić do końca 2018 roku) bedzie gdzie pospacerować, dobrze zagospodarowane tereny między budynkami.
Komunikacja wg mnie na bardzo dobrym poziomie, mógłby być pod nosem tramwaj ale wiadomo nie można miec wszystkiego :) Z pętli mozna dojechac praktycznie do większości miejsc. Jeśli ktoś bardzo chce na tramwaj to może dojechac autobusem 2 przystanki i stamtąd ma juz tramwaje (24, 50, 6) .
Więc uważam ze pod względem komunikacyjnym jest naprawde super.
Pod względem bliskości terenów zielonych również.
Jeśli chodzi o sklepy to też niedaleko Bonarka gdzie można isc, jechac na większe zakupy. Wokoło też mnóstwo małych sklepów, sklepików, piekarni, cukierni gdzie można zrobić małe i szybkie zakupy. Zresztą w budynku od ulicy mają byc lokale usługowe więc liczę ze tam przynajmniej jakaś żabka też będzie :)
Wzdłuż Konponickiej, Kamieńskiego i dalej Wielicką ma powstać ścieżka rowerowa (krakow.naszemiasto.pl/artykul/krakow-az-23-km-nowych-sciezek-rowerowych-w-2018-roku,4249725,art,t,id,tm.html), więc do Kamieńskiego naprawde niedaleko a stamtąd bezpiecznie ścieżkami można jechać :)
Tak jak wspomniałam wcześniej dla mnie wadą jest brak ogólnodostępnych miejsc parkingowych na terenie inwestycji dla np. gości.

Ceny wiadomo, że chcielibyśmy kupić jak najtaniej i miec jak najlepiej wykonaną inwestycję. Wiadomo, że mogłoby byc taniej, ale też nie przesadzajmy ze jest strasznie drogo. Dla mnie ta inwestycja na obecną chwilę jest jedną z lepszych , jak nie najlepszych realizowanych obecnie w Krakowie (jest to oczywiście moja subiektywna opinia :) ). Można kupić taniej ale pozniej dochodza opłaty za jakieś park-lifty itp a to nie małe opłaty, więc co mi po tym ze kupię za 5900 mieszkanie jak za garaż miesięcznie będę płacic 150 zł.

Inwestycja wygląda wg mnie porządnie i na chwilę obecną nie boję się żadnych opóżnień. W końcu już tynkują :D
Wg mnie to ze sprzedali troszkę więcej niż połowę dopiero wiąże sie właśnie z takimi rodzinnymi metrażami. Ale dla nas mieszkańców to dobrze akurat ze większość mieszkańców to będą rodziny niż lokale na wynajem ze studentami. Inwestorzy chyba raczej tu nie kupują bo wolą małe mieszkania do 40m. Zresztą nie wiem.
Ja kupiłam w tej inwestycji i póki co nie mam żadnych obaw :)


slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: slwk » 22 sty 2018, 22:15

Na prośbę użytkowników serwisu, nowe osobne forum dla mieszkańców osiedla Vista - mam nadzieję, że się przyda :)

grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: grazynka » 22 sty 2018, 22:19

Dzięki (:


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: pozdro » 14 lis 2019, 14:26

Wiadomo kiedy będą kolejne etapy?

adin2011
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:27

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: adin2011 » 15 lis 2019, 8:18

pozdro pisze:Wiadomo kiedy będą kolejne etapy?

Prace porządkowe, ziemne rozpoczęły się na początku listopada wiec podejrzewam ze niedługo rusza z oferta. Tanio pewnie nie będzie...

wieslaw
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, 10:19

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: wieslaw » 15 lis 2019, 10:21

9 tysiaków podobno :D

adin2011
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:27

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: adin2011 » 23 lis 2019, 10:23

Wygląda na to ze ruszyli ze sprzedażą kolejnego budynku, tego zamykającego wcześniejszy etap.
Ceny 8-10tys. 58 mieszkań.

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 24 lis 2019, 21:16

Kur**, wściekli się z cenami. Ludzie, nie kupujcie! Realna cena to 7.5k w tamtej okolicy.


Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: Rak » 24 lis 2019, 23:30

Jeżeli zniknełaby bonarka i cała masa jej biurowców z tysiącami pracujących tam osób, to być może.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Lokum Vista Kraków - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: pozdro » 25 lis 2019, 0:36

Serio realna cena tam to 7.5 tys zl potwierdzam. Nie ma tramwaju nie ma metra w okolicy. Do skm daleko. Do okola ruch i smrod spalin. Brak de facto jakiegos miasta w okolicy. Bonarka jest ale nie przeceniajmy tam jest kilkadziesiat m2 biur i to tyle. Biura sa w wiekszosci czesci Krakowa. Porownywalne mieszkania, a wrecz moim zdaniem duzo lepsze to fredry 6 gdzie sa blizej 7.6 zl mieszkania, oraz centralna park z cenami kolo 7 tys zl czy atal na centralnej kolo 8tys zl. Tu ceny 7-8 tys maja jakies uzasadnienie. Kazda inna cena jest smieszna



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości