Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: megi » 16 lut 2020, 9:51

Zdaje się, że rusza też wreszcie projekt, który od jakiegoś czasu ciągnie się w Krakowie Bronowicach - Osiedle KRK / deweloper Echo Investment. Chodzi o inwestycję mieszkaniową, którą kiedyś rozpoczął tam Activ Investment, ale sprawa została wstrzymana przez urzędników. Wygląda na to, że projekt przejął teraz inny deweloper i to taki, który w tej okolicy uż budował. Co myślicie o tej inwestycji, jakie ceny mieszkań, jak oceniacie lokalizację? Może ktoś się podzieli opiniami na forum?

Ja jakiś czas pracowałam tam niedaleko, w okolicę był dobry dojazd, tramwajem, rowerem przez Młynówkę itp. Sporo też infrastruktury starej, w pobliżu niewielki basen i fitness, biedronka jest. Pod tym względem jest nieźle.


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: Mar G » 16 lut 2020, 10:40

Detale

osiedlekrk.pl/osiedle-krk

Ceny wysokie jak na taki moloch, ale płacisz za markę. Choć to już nie to co Przedwiośnie...

jazzy444
Posty: 49
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:45

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: jazzy444 » 16 lut 2020, 16:17

Wyglada extra. Mieszkania maja fajne rzuty i jest duzy wybor. Ceny normalne jak na ta dzielnice i lokalizacja super


Mat84
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2020, 18:59

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: Mat84 » 16 lut 2020, 18:03

Inwestor już ogrodził teren, biurowiec wkrótce będzie burzony i postawili już szklany barak w którym obok inwestycji mieszczą się biura sprzedaży :)

alek83 pisze:@mikus, właśnie też słyszałem, że ma zniknąć z tej okolicy stary biurowiec KWAP, właśnie dlatego zrobiłem sobie sobie kilka pamiątkowych zdjęć tego, jak pierwotnie wyglądał teren inwestycji Stańczyka Kraków od dewelopera Activ :) W zasadzie nie będzie mi tego jakoś specjalnie żal, bo ta architektura, to ładna była może jakieś 50 lat temu... Choć chętnie bym zobaczył, jak będą go burzyć, zrób jakieś zdjęcia i wrzuć na forum ;)

Obrazek
Obrazek

Swoją drogą mam nadzieję, że będzie to w przyszłości wyglądało lepiej niż Future City, bo choć to niby modne i drogie osiedle było, to jednak robi na mnie strasznie kiepskie wrażenie, strasznie jest betonowe. Jeżeli ludzie skarżą się na przykład na to, bo stawia Budimex w Czyżynach, to powinni pospacerować tam. Choć oczywiście lokalizacja całkiem dobra i blisko na tramwaj, obok młynówka i tak dalej :)

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: pozdro » 16 lut 2020, 19:28

Bronowice strasznie podupadly jako dzienica Krakowa. Ja bym sie nie pchal w tym kierunku z kupowaniem mieszkania. Centrum jest teraz gdzie indziej, potem trzeba sie przedzierac w inne czesci miasta za wszystkim. Tez ogolnie nowi mieszkancy sa w innych czesciach Krakowa obecnie.

Mat84
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2020, 18:59

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: Mat84 » 16 lut 2020, 19:43

Zawsze dobrze sprzedawały się mieszkania na Bronowicach, dobry dojazd tramwajem do centrum i krakowskich uczelni, wkrótce kilometr od inwestycji zostanie otwarty przystanek koleji aglomeracyjnej

Rak
Posty: 1054
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: Rak » 16 lut 2020, 20:12

Bylo rok temu jak pozdro pisze, słabościa jest totalny brak sklepów i biurowcow. Teraz się nieco poprawia na bronowicach, jest wiecej młodych ludzi i otwierają sie wreszcie nowe kluby i przedszkola. Dzięki mieszkaj w mieście , przybyszowi i glowackiemu będzie jeszcze lepiej. Tą odrobinę lepiej ; )

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: slawek » 17 lut 2020, 0:22

Okolica nie jest zła, jest blisko na tramwaj, który całkiem szybko dojeżdża do centrum, a jeszcze szybciej do ATW. Można też przebić się na przystanek przy Armii Krajowej, więc z komunikacją nie jest źle. Jest niewielki basen po sąsiedzku i siłownia / fitness, więc to też na plus. Jest Biedronka, jakieś lokale z jedzeniem i niedaleko park Młynówka Królewska, a nim też doby dojazd rowerem do centrum. Infrastruktury, typu szkoły, też chyba jest trochę w okolicy. Natomiast słabe jest to, że stosunkowo niewiele biurowców w okolicy jest. Przy Armii Krajowej może jest kilka, przy Rondzie Ofiar Katynia.

Obrazek
Wizualizacja: Echo Investment

Jeżeli chodzi o sam budynek, to mam wrażenie, że nie zmienił się jakiś bardzo w porównaniu do tego, co oferował Activ w ramach tego projektu. Może balkony są inne, może wewnątrz jakieś zmiany. Ceny niby od 8 200 złotych za metr kwadratowy, ale za tyle jest chyba jedno mieszkanie. Tak naprawdę, to warto mieć ok. 10 000 zł na m2, żeby móc myśleć o zakupie tam mieszkania. Natomiast najdroższe mieszkania, to ponad 12 500 zł/m2, więc już nie brzmi to tak atrakcyjnie. A jakie Wy macie opinie na temat tej inwestycji?


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: Mar G » 17 lut 2020, 8:59

Tu jest rzetelniejsza wizualizacja całego osiedla.
Drogo jak na coś takiego.
Załączniki
image.jpeg
image.jpeg (114.79 KiB) Przejrzano 15672 razy

trabel
Posty: 69
Rejestracja: 13 wrz 2019, 8:08

Re: Osiedle KRK - Echo Investment (Kraków / Bronowice) - opinie na forum

Postautor: trabel » 17 lut 2020, 11:35

Jak dlugo trwa sprzedaz skoro wiekszosc mieszkan sprzedana?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości