Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
adi
Posty: 91
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:46

Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: adi » 22 gru 2016, 12:48

Nie wiem jak widzicie kupowanie mieszkań w Wieliczce, jeśli mieszka się w Krakowie, ma to sens? Ostatnio znajoma mówiła, że interesuje ją inwestycja Murapol: Królewskie Tarasy w Wieliczce i zastanawia się czy nie kupić tam nowego mieszkania dla siebie. Dodam jeszcze, że do tej pory mieszkała w Krakowie, tutaj też pracuje i raczej nie ma zamiaru wyprowadzać się z tego miasta. Jak myślicie, to dobry wybór dla takiej osoby, może ktoś napisze, jak się mieszka w Wieliczce i pracuje w Krakowie - ma sens coś takiego? Inna sprawa, że deweloper Murapol opinie miewa bardzo różne, więc pewnie dobrze byłoby się zastanowić nad tym, czy na pewno kupić tam mieszkanie. Napiszcie na forum, jakie macie o tym opinie, a może podzieli się nimi ktoś, kto już na osiedlu Królewskie Tarasy mieszka? Zdjęcia oczywiście też bardzo mile widziane.


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: pozdro » 22 gru 2016, 13:37

Kwestia ceny wszystko. Naprwno wieliczka wydaje sie lepsza niz osiedle Kliny. Osobiscie nie wiem czy nie lepiej byloby kupic na Nowych Czyzynach, bo tam jest jednak w centrum miasta w tej samej cenie zapewne. Aczkolwiek Wieliczka moze miec pare zalet takiej miejskosci, blisko sklepy, szkoly, rynek, restauracje, jest stacja SKA i dojazd w miare przyzwoity. Takze zalezy z czym porownywac. Kliny duzo gorsze, Czyzynt duzo lepsze. Oczywiscie subiektywne zdanie.

magda123
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:13

Królewskie Tarasy Wieliczka / Kraków - deweloper Murapol - opinie na forum

Postautor: magda123 » 15 maja 2019, 14:01

witam!
jestem zainteresowana inwestycją Królewskie Tarasy na ul. B. Chrobrego w Wieliczce. Czy ktoś orientuje się jak Murapol trzyma się terminów, jak wykończenie w ich wykonaniu itp?


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: Nowy » 16 maja 2019, 10:30

magda123 pisze:witam!
jestem zainteresowana inwestycją Królewskie Tarasy na ul. B. Chrobrego w Wieliczce

Hej, a jak teraz wygląda stan zaawansowania inwestycji Królewskie Tarasy w Wieliczce od dewelopera Murapol? Tam już stoi jakiś etap tego osiedla, czy jak na razie nic jeszcze nie postawili.

Obrazek
Wizualizacje: deweloper Murapol

Mieszkań mają tam do wyboru jeszcze sporo, z tego, co widziałem, ale jak to wygląda cenowo, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Wieliczce w tej inwestycji, może ktoś się podzieli informacjami? Jeżeli cena jest korzystna, to na pewno warto rozważyć, czy nie lepiej zamieszkać tuż pod Krakowem, zamiast w samym Krakowie, ale wiadomo, że to kwestia do indywidualnej oceny. Co do jakości Murapolu, to chyba nie budują w najwyższym standardzie, ale raczej ludzie dostają to, na co się umówili, więc pod tym względem ok.

MonikaK
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2019, 11:54

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: MonikaK » 06 paź 2019, 12:03

My z Mężem niedawno kupiliśmy mieszkanie lekko ponad 36m2 za 244tys. Terminy póki co są ok (przynajmniej w naszym budynku). Nie ma poślizgu. Okazało się jednak, że po podpisaniu umowy i pierwszej transzy mamy strasznie kiepski kontakt z pełnomocnikiem. Nic nie możemy zmienić, mimo, że na samym początku (w czerwcu) rozmawialiśmy o tym. Zaczęło się olewanie bo żadnych zmian już nie mozna wprowadzić (np głupia lokalizacja kaloryfera). Mamy mieszane uczucia. Wygląda to po prostu słabo. Mamy październik, mieszkanie ma być gotowe między marcem a czerwcem.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 22:00 przez MonikaK, łącznie zmieniany 1 raz.

Waldek
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2019, 16:31

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: Waldek » 07 gru 2019, 16:43

Nie jest tak źle. Co do ceny to za 49m2 cena 261tys. Miejsce garażowe 25tys. Nie wiem jak terminy bo nie chcą nic potwierdzać ale mieszkanie wg umowy do odbioru do marca a teraz będą już tynkować. Układają na klatce gres więc chyba idą w terminie. Można się dogadać z aranżacją tak samo jak z ekipami co do zmian w układzie wody, co, elektryki.

converse18
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:36

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: converse18 » 23 kwie 2020, 10:39

Witam,
czy ktoś może wie czy zaczęli prace związane z budową ostatniego etapu? Wg umowy prace miały się zacząć 1 kwietnia, lecz ze względu na obecną sytuację nie wiem czy nie będzie opóźnień. Z góry wielkie dzięki ;)

coffeefan
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2020, 12:17

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: coffeefan » 23 kwie 2020, 16:54

pozdro pisze:Kwestia ceny wszystko. Naprwno wieliczka wydaje sie lepsza niz osiedle Kliny. Osobiscie nie wiem czy nie lepiej byloby kupic na Nowych Czyzynach, bo tam jest jednak w centrum miasta w tej samej cenie zapewne. Aczkolwiek Wieliczka moze miec pare zalet takiej miejskosci, blisko sklepy, szkoly, rynek, restauracje, jest stacja SKA i dojazd w miare przyzwoity. Takze zalezy z czym porownywac. Kliny duzo gorsze, Czyzynt duzo lepsze. Oczywiscie subiektywne zdanie.

Czyzyny? A bliskość Nowej Huty? Jak tam wygląda sytuacja z ekologią? Zawsze mnie to odstraszało.


MonikaK
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2019, 11:54

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: MonikaK » 05 maja 2020, 12:57

coffeefan pisze:
pozdro pisze:Kwestia ceny wszystko. Naprwno wieliczka wydaje sie lepsza niz osiedle Kliny. Osobiscie nie wiem czy nie lepiej byloby kupic na Nowych Czyzynach, bo tam jest jednak w centrum miasta w tej samej cenie zapewne. Aczkolwiek Wieliczka moze miec pare zalet takiej miejskosci, blisko sklepy, szkoly, rynek, restauracje, jest stacja SKA i dojazd w miare przyzwoity. Takze zalezy z czym porownywac. Kliny duzo gorsze, Czyzynt duzo lepsze. Oczywiscie subiektywne zdanie.

Czyzyny? A bliskość Nowej Huty? Jak tam wygląda sytuacja z ekologią? Zawsze mnie to odstraszało.

Ale Huta jest zielona, powietrze takie jak i w całym Krakowie. Nie rozumiem czemu ma odstraszać. Mieszkam tu 30 lat. ;)

MonikaK
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2019, 11:54

Re: Inwestycja Królewskie Tarasy Wieliczka od Murapolu - opinie i forum

Postautor: MonikaK » 05 maja 2020, 13:00

converse18 pisze:Witam,
czy ktoś może wie czy zaczęli prace związane z budową ostatniego etapu? Wg umowy prace miały się zacząć 1 kwietnia, lecz ze względu na obecną sytuację nie wiem czy nie będzie opóźnień. Z góry wielkie dzięki ;)


A my mieliśmy dostać klucze do mieszkania 19 marca i jakoś 2-3 dni później dostaliśmy maila od Murapolu (swoją drogą przeklejonego ze strony Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wieliczce), że termin zostaje odroczony do czasu ustania zagrożenia epidemiologicznego. Próbowaliśmy się czegoś dowiedzieć w PINB czy coś wiedzą ale nie odpisują na maile. Będzie próbowali jeszcze z Murapolem.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 21:58 przez MonikaK, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości