Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 21 lut 2017, 22:01

Jakiś czas temu oglądałem i zostały mieszkania ok 60 m2 z mikro balkonikami, tuż nad wjazdem do garażu plus te od strony zachodniej gdzie występuje problem szczekających psów z Komendy.


kot_feliks
Posty: 44
Rejestracja: 15 maja 2016, 11:43

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: kot_feliks » 01 mar 2017, 14:36

W NDII od mLocum zostały najgorsze mieszkania, głównie na 1-2 p, z widokiem na blok 10m obok. Praktycznie wszystko co ma sensowną lokalizację już zostało sprzedane ;)

Goja
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2017, 7:58

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Goja » 03 mar 2017, 8:06

Witam, mam zarezerwowane mieszkanie , niestety, od strony Kraków Areny. Zachęcił nas duży balkon. Mam nadzieje, ze rolety wieczorem dadzą rade z tym dodatkowym oświetleniem. Martwi mnie jeszcze jeden problem. Od osoby mieszkającej w bloku zaraz przy tej inwestycji, dowiedziałam się, ze problemem jest również Decathlon. Ponoć codziennie , również w weekendy, o 7 rano włącza się tam alarm, który budzi wszytko naokoło. Czy słyszeliście o tym?


Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 03 mar 2017, 15:56

Niestety nie, też mamy tam rezerwację. Brzmi bardzo niefajnie. Postaram się dowiedzieć, ale w ostateczności trzeba się będzie rano tam wybrać :cry:

slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: slawek » 03 mar 2017, 16:07

A może zamiast się zastanawiać i roztaczać czarne wizje, to trzeba się w tą okolicę pofatygować na przykład jutro przed 7 i posłuchać :?: Tym bardziej, że jutro zapowiada się ładny, niemal wiosenny poranek ;) Jeśli ktoś to zrobi, to niech wrzuci opinie na forum. A jeśli jeszcze zrobi jakieś zdjęcia miejsca, w którym ma powstawać inwestycja Dąbska Street od Dasty, to jeszcze lepiej.

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 03 mar 2017, 20:03

Na pewno się wybiorę, nie wiem tylko czy jutro. Dziś byłem w okolicy, dużo ludzi w związku z koncertem Sabaton. Osiedla nie będzie to dotyczyć, ale trzeba mieć świadomość, że w przypadku większych koncertów po okolicy kręci się dużo ludzi, Policji, Straży Miejskiej. Mieszkając w okolicach centrum trzeba się z takimi rzeczami liczyć.

Ps. Niestety wszystkie drzewa na działce Dasty zostały wycięte, widok przygnębiający, ale przynajmniej pokazuje, że teren nie będzie zielony jak wcześniej.

kot_feliks
Posty: 44
Rejestracja: 15 maja 2016, 11:43

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: kot_feliks » 07 mar 2017, 8:35

Straż Miejska się kręcci, bo inaczej nie dało się normalnie przejśc w okolicy... wszędzie na dziko parkujące auta uczestników wydarzeń w Arenie :/ I problem dot. też zamkniętego osiedla, bo przecież do niego również trzeba jakoś dojść/dojechać.

Ale generalnie odkąd Straż Miejska pojawia się tam w dni imprez jeszcze zanim impreza się zacznie, problemu prawie nie ma.

wysokienapiec
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2017, 19:50

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: wysokienapiec » 08 mar 2017, 9:31

a czy ktoś już może podpisał umowę deweloperską? i w końcu dostał szczegółowe informacje o standardzie wykończenia?


Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 08 mar 2017, 21:25

jeszcze nie, a podpisują już deweloperskie? Myślałem, że póki co tylko rezerwacyjne...

neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Dąbska Street Kraków od Dasta - zdjęcia budowy na forum i opinie

Postautor: neo » 09 mar 2017, 18:53

Byłem ostatnio w okolicy i zdaje się, że prace już ruszyły
...
Obrazek

Edit:
Pomyłka, chodziło o zdjęcia innej inwestycji, wybaczcie zamieszane :)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2017, 20:33 przez neo, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 48 gości