Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 09 mar 2017, 20:22

Inwestycja opisana powyżej to chyba GL Development, Apartamenty Lema Kraków


KuraWódka
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:59

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: KuraWódka » 09 mar 2017, 20:23

Wydaje mi się, że GL Development będzie w tej samej linii co Dąbska Street, tylko bliżej Lema. Taką informację otrzymałem w biurze Dasty, co potwierdziło również biuro GL. Poniżej mapa (mistrz Paint'a). Na stronie Dasty jest dokładny rzut inwestycji gdzie długość działki to ok 140m (czarna linia). Odwzorowałem mniej więcej zasięg działki Dasty (czerwony) + 4 budynki (zielony) oraz miejsce zrobienia zdjęcia przez użytkownika neo (niebieska kropka).
Nie znam zasięgu granicy działki GL (żółty) w stronę ulicy Mogilskiej.
To o czym była mowa, że GL będzie bliżej ulicy Czyżyńskiej wydaje się więc błędne (mapy pokazują tam adres Lema 9). A np na stronie dominium.pl wskazana jest dokładna lokalizacja GL.

Edit : Strona z powyższego postu potwierdza moje przypuszczenia.

Na forum pojawiło się kilka zdań o ogrodzeniu terenu Dasty. Będzie ogrodzony czy nie? Mi w styczniu powiedziano, że tego nie planują.

Obrazek

neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: neo » 09 mar 2017, 20:34

Dzięki za objaśnienia, to teraz już wiem dokładnie, jak ma być usytuowane osiedle Dąbska Street - ro sporo rozjaśnia, faktycznie w tej sytuacji ulica Lema nie będzie już specjalnie uciążliwa :)


neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: neo » 09 mar 2017, 20:36

A jeszcze jeśli chodzi o ogrodzenie terenu, na którym deweloper Dasta buduje Dąbska Street, to zwykle plac budowy jest ogrodzony, tak się robi dla bezpieczeństwa itp., to nie ma żadnego związku z tym, czy osiedle ma zostać w późniejszym czasie ogrodzone, czy nie :) Generalnie uważam, że grodzenie osiedli, to jedna z gorszych rzeczy, które przytrafiła się naszemu i wielu innym miastom :/

wysokienapiec
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2017, 19:50

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: wysokienapiec » 09 mar 2017, 20:51

Gosc123 pisze:Co do parkowania, cenna uwaga, właśnie dlatego zamknięcie osiedla uważam za plus, mimo że ogólnie odchodzi się od tej praktyki...

chyba ta wypowiedź dotyczyła pytania o ogrodzenie osiedla:)

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 10 mar 2017, 11:12

potwierdzam, że mapka pokazująca Dastę oraz GL jest prawidłowa :D Osiedle Dasty będzie zamknięte (= będzie szlaban a nawet budka ze strażnikiem- informacja potwierdzona przez dewelopera)

sami_10
Posty: 34
Rejestracja: 10 sty 2017, 18:43

Plac zabaw dla dzieci na osiedlu Dąbska Street Kraków od Dasta

Postautor: sami_10 » 14 mar 2017, 9:46

Ktoś wie jak wygląda temat placu zabaw na osiedlu? Na zagospodarowaniu terenu chyba nie jest zaznaczone, przynajmniej nie znalazłem.

Gosc123
Posty: 199
Rejestracja: 28 sty 2017, 11:57

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: Gosc123 » 14 mar 2017, 15:23

dobre pytanie, wg mojej wiedzy place zabaw mają być wewnątrz dziedzińca a więc w środku "U" jaki stanowi budynek. Nie wydaje mi się, żeby było tam miejsce na jakiś porządny plac zabaw, ale mogę się mylić


marylkkk
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:36

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: marylkkk » 15 mar 2017, 12:15

Będzie płać zabaw. Wg planu 1 plac zabaw w etapie pierwszym i 1 plac zabaw w etapie 2.

d123
Posty: 60
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:38

Re: Dąbska Street Kraków - forum i opinie [deweloper Dasta Invest]

Postautor: d123 » 20 mar 2017, 18:43

a wiadomo juz kiedy pozostałe 2 budynki wejdą do sprzedaży ?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Anekskrz, Google Adsense [Bot], Tuzinek i 42 gości