Kobierzyńska 165 Kraków Inter-Bud - opinie i forum inwestycji mieszkaniowej

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Kobierzyńska 165 Kraków Inter-Bud - opinie i forum inwestycji mieszkaniowej

Postautor: Nowy » 12 sty 2017, 13:06

Nie wiem czemu, ale umknęła na forum jedna dosyć ciekawa budowa prowadzona na Ruczaju przez dewelopera Inter-Bud - Kobierzyńska 165 Kraków, która wygląda, jakby już bardzo niedługo miała zostać ukończona :) Sam budynek prezentuje się całkiem nieźle, choć jeśli chodzi o tą lokalizację, to mam poważne wątpliwości, bo daleko stamtąd wszędzie. Fakt, że ulica Kobierzyńska wydawała mi się kiedyś samym skrajem Krakowa, a teraz miasto się rozrosło, ale jednak to wciąż bardzo daleko od centrum, z kiepskim dojazdem, przynajmniej komunikacją publiczną... Autobusy niby tam jakieś jeżdżą, ale niewiele, do tramwaju kawał drogi. Pod tym względem dosyć kiepsko się to prezentuje. Chyba, że ktoś studiuje albo pracuje na Ruczaju, to w tej sytuacji do części Kampusu UJ i zlokalizowanych tam biurowców miałby w miarę blisko.

Obrazek

Jeśli chodzi o opinie o samym budynku Kobierzyńska 165, to jak dla mnie projekt może nie jest jakiś zniewalający, ale na pewno jest dobry, jak na Kraków i prezentuje się całkiem przyzwoicie. Niezłe wrażenie robią duże balkony / tarasy otaczające mieszkania, tych zaś do wyboru jest jeszcze kilkanaście, miedzy innymi takich, jak prowadzone poniżej.

  • Małe mieszkania dwupokojowe na Ruczaju do kupienia w tej inwestycji zaczynają się od nieco ponad 40 metrów kwadratowych i oczywiście wyposażone są w aneks kuchenny, ale poza tym są całkiem nieźle zaprojektowane i ustawne. Jeśli ktoś chce mieć 2 pokoje na większej powierzchni, to do dyspozycji na także lokal mający ponad 43 m2 i tam można liczyć na większy salon :)
  • Najmniejsze mieszkania trzypokojowe w Krakowie w tej inwestycji dewelopera Inter-Bud mają 63 metry kwadratowe. Co prawda, nie wiem czy zamiast garderoby, nie wolałbym mieć w takim lokalu osobnej kuchni, niestety nie rozwiązano tego w ten sposób. Lokal z trzema pokojami można także znaleźć na 70 m2 i on jest jeszcze obszerniejszy, choć znalazła się w nim jeszcze większa garderoba (wielkości niewielkiej sypialni), za to na osobną kuchnię zabrakło miejsca.
  • Są takie pojedyncze duże mieszkania czteropokojowe i pięciopokojowe mające w okolicach 100 i więcej metrów kwadratowych, ale to inwestycja raczej dla osób z zasobniejszym portfelem, ewentualnie wysoką zdolnością kredytową. Tam także nie wydzielono kuchni, choć świetnie prezentuje się np. taras, którego powierzchnia, to ponad 30 m2 :)
Wybór jest jeszcze niemały, ale widać, że najlepsze mieszkania, to już chyba jednak się rozeszły. Jeśli chodzi o plusy, to wymieniłbym tu jeszcze bliskość przystanku autobusowego - choć to może być także minus, bowiem ten, z którego można pojechać w stronę centrum Krakowa, znajduje się pod samym blokiem, a wiadomo, ruszający z przystanku autobus, to nie jest najcichsza rzecz na świecie ;) Blisko też jest do niewielkiego centrum sportowego, w którym jest siłownia i nawet niewielki basen chyba.

Obrazek

Jest tu może ktoś kto kupił nowe mieszkanie w inwestycji Kobierzyńska 165 w Krakowie i może coś o tym napisać na forum, chętnie poznałbym zdanie przyszłych mieszkańców o tej inwestycji oraz jakieś dodatkowe informacje o niej. Ktoś się może podzielić tym, co o niej wie, albo może jakieś zdjęcia wrzuci :?: Mile widziane też przemyślenia o tym, jakie ma deweloper Inter-Bud opinie, bo już dużo mieszkań w Krakowie sprzedali i na pewno znajdzie się ktoś, kto może coś na ten temat powiedzieć :) To może jakieś forum mieszkańców założymy i uda się powymieniać doświadczeniami :?:


neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Kobierzyńska 165 Kraków Inter-Bud - opinie i forum inwestycji mieszkaniowej

Postautor: neo » 13 sty 2017, 14:29

Mi udało się zrobić kilka zdjęć, bo akurat nie tak dawno byłem w okolicy, niestety było już ciemno, więc nie wyszły jakoś specjalnie okazale. Ale tak mniej więcej prezentuje się teraz budynek Kobierzyńska 165 :)

Obrazek
Obrazek



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości