[Bud. C] Sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla Dobrego Kraków - Budimex

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku C Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

[Bud. C] Sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla Dobrego Kraków - Budimex

Postautor: yarOo_krk » 26 paź 2017, 14:15

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla #dobrego (Budynek C i B)

Obrazek

Co ciekawe ceny mieszkań w porównaniu do I i II etapu poszły w górę (zaczynają sie od 6550pln/m2)

Budimex zaprezentował również kolejne wizualizacje osiedla (w mojej opinii wygląda bardzo fajnie):

Obrazek
Obrazek

Cieszy fakt, że termin realizacji III etapu zaplanowany jest na III kwartał 2018 (podobnie jak zakończenie etapu II) - nie będziemy mięli przed oknami "ciągłej budowy" jak na Nowych Czyżynach :)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2017, 10:15 przez yarOo_krk, łącznie zmieniany 1 raz.


paqao
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, 11:20

Re: [Bud. C] Sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla Dobrego Kraków - Budimex

Postautor: paqao » 27 paź 2017, 11:24

Budunek B również wchodzi w etap III inwestycji.
Nie jestem pewien co do terminu zakończenia robót gdyż na stronie widnieje II kwartał ... 2019 (mnie to dziwi w nawiązaniu do postępów w etapie II). Sam jestem w trakcie zakupu mieszkania w tym etapie i w rozmowach pojawiał się termin przełomu sierpnia i września 2019 więc jeszcze później.
Chociaż w biurze się dowiedziałem(tydzień temu), że terminy są jeszcze niepewne i może się uda wcześniej - ale potrzebują potwierdzenia. Mam nadzieję, że to Ty masz rację.

yarOo_krk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:43

Re: [Bud. C] Sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla Dobrego Kraków - Budimex

Postautor: yarOo_krk » 27 paź 2017, 12:42

paqao pisze:Budunek B również wchodzi w etap III inwestycji.
Nie jestem pewien co do terminu zakończenia robót gdyż na stronie widnieje II kwartał ... 2019 (mnie to dziwi w nawiązaniu do postępów w etapie II). Sam jestem w trakcie zakupu mieszkania w tym etapie i w rozmowach pojawiał się termin przełomu sierpnia i września 2019 więc jeszcze później.
Chociaż w biurze się dowiedziałem(tydzień temu), że terminy są jeszcze niepewne i może się uda wcześniej - ale potrzebują potwierdzenia. Mam nadzieję, że to Ty masz rację.

Rzeczywiście najprawdopodbniej budynek C jak i B wchodzi w III etap budowy.
Co do terminu realizacji posiłkowałem się tylko informacją na stronie głównej BDX (zagłębiając się dalej widnieje niestety już 2019 rok)

Obrazek


Simon
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2017, 0:47

Re: [Bud. C] Sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla Dobrego Kraków - Budimex

Postautor: Simon » 03 lis 2017, 17:55

Termin zakonczenia budowy budynków B i C (III etap) to początek 2019, termin oddania do użytkowania budynków to około VIII 2019, niewiem dlaczego tak spory odstęp czasu, póki co takie mam informacje i aktualnie mam rezerwację na mieszkanie w etapie III :)



Wróć do „[Bud. C] (etap III) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości