Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku C Osiedla Dobrego od Budimex w Krakowie na Prądniku Czerwonym: zakup, budowa, wykończenie itp.
Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Postautor: Darom » 24 lut 2019, 19:00

Chciałem się zapytać Was o parę kwestii odnośnie III etapu oddawania mieszkań w budynku C - mianowicie:
1) Jeżeli mam w umowie deweloperskiej odbiór mieszkania do któregoś tam sierpnia 2019r., to na kiedy najlepiej zaplanować wejście ekipy remontowej do wykończenia mieszkania ?
2) Czy jest jakaś dobra firma wykończeniowa, którą możecie polecić ? bo np. korzystaliście z takiej i jesteście z niej zadowoleni i czystym sumieniem możecie taką polecić ?
Czekam na Waszą odpowiedź w tej sprawie.


Simon
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2017, 0:47

Re: Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Postautor: Simon » 24 lut 2019, 22:14

Ja umowiłem ekipę na wrzesień, wcześniej nie mam szans na odbiór, trzeba liczyć na jakieś ewentualne poprawki jeszcze miesiąc. Co do polecania kogoś to ja nie polecam bo niewiem czy będe zadowolony i dopiero wtedy mogę kogoś polecać. Poprzeglądaj wątki na innych osiedlach, czasem ktoś daje namiar do kogoś z kogo jest zadowolony ;)

anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Postautor: anth » 25 lut 2019, 22:29

Jeśli ci się uda odebrać mieszkanie za pierwszym razem, to ekipę możesz umówić nawet na następny dzień. Ale jeżeli np. będziesz miał do wymiany okno, to następny termin to kilka tygodni. Uważam że 1 miesiąc to jest minimum jakie trzeba przyjąć.

Jeżeli nie masz jeszcze wykonawcy to teraz jest ostatni dzwonek na to, żeby znaleźć jakąś firmę z polecenia (o ile ma ci kto polecić), takie firmy maja terminy zarezerwowane na pół roku - rok do przodu.


Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Postautor: Darom » 26 lut 2019, 12:02

anth pisze:żeby znaleźć jakąś firmę z polecenia (o ile ma ci kto polecić)

anth czy znasz jakieś dobre firmy godne polecenia ? jeśli tak, to podałbyś mi jakiś telefon do takich albo jakiś namiar na takie firmy ?
Czu jeśli taką firmę by umówił na miesiąc październik lub listopad to byłby dobry termin ? oczywiście zakładając, że udałoby mi się zrobić odbiór mieszkania w sierpniu.

anth
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 16:22

Re: Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Postautor: anth » 04 mar 2019, 19:27

Odblokuj wiadomości prywatne

Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: Firmy remontowe i na kiedy je zamawiać ?

Postautor: Darom » 06 mar 2019, 20:42

anth pisze:Odblokuj wiadomości prywatne

anth cały czas mam przecież odblokowane. Czekam zatem na wiadomość.



Wróć do „[Bud. C] (etap III) Osiedle Dobrego Kraków – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości