[Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
d123
Posty: 60
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:38

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: d123 » 22 lut 2018, 9:28

andziolek1 pisze:Zastanawiamy się nad klatką B4 (prawa strona). Negatywnie nas jednak zaskoczyło to, że 1/3 loggii jest zabudowana. Zależy nam na jasnym mieszkaniu. Jak myślicie, to będzie zabierało dużo światła? Na wizualizacjach to przepierzenie nie wyglądało na aż tak duże, na zdjęciach wygląda inaczej...

lokum-deweloper.pl/mieszkania/lokum-vista/etap-ia/klatka-b4/pietro-5/3-pokojowe/b4-5-15/2397

Według mnie na planie wygląda tak samo: zabudowa tego balkonu, ta wnęka na planie kończy się na równo z drzwiami balkonowymi, i na żywo też tak jest :) Na wizualizacjach jak patrzę to też tak samo wygląda :)


pawel1492
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2017, 17:06

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: pawel1492 » 28 lut 2018, 16:50

Czy wiecie może czy można już umówić się na wejście na budowę, żeby obejrzeć na żywo? Ja pisałem maila pod koniec stycznia i wtedy jeszcze nie było takiej możliwości.

d123
Posty: 60
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:38

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: d123 » 01 mar 2018, 10:42

Ja niestety nie mam takiej informacji.
Ja ostatnio pytałam poczatkiem lutego i wtedy też sie jeszcze nie dało.
Ostatnio jak przejeżdżaliśmy to pojawiły sie już kolejne balustrady na balkonach ;)


grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: grazynka » 01 mar 2018, 16:38

Dla mnie to dziwne podejście, aby chodzić z oficjalną delegacją jak w Korei Północnej albo słać pisma, ale ja nie mam podejścia służbisty.
Da się inaczej jeśli się chce.

józiek
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:28

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: józiek » 01 mar 2018, 20:15

grazynka pisze:Dla mnie to dziwne podejście, aby chodzić z oficjalną delegacją jak w Korei Północnej albo słać pisma, ale ja nie mam podejścia służbisty.
Da się inaczej jeśli się chce.

Zdroworozsądkowe. Teraz jest zima i jak ktoś się poślizgnie na schodach czy w okolicy i rozwali sobie głowę to wiadomo kto będzie po sądach ciągnięty. Tak to Ci przynajmniej kask dadzą.

Podejrzewam, że za 2 tygodnie jak już zima minie, będzie pewnie można sobie "odwiedzić" budowę.

grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: grazynka » 01 mar 2018, 22:44

Budowa zaczęła się sporo przed zimą i przed porą na ślizganie się, która wraz ze śniegiem i mrozem trwa w rzeczywistości dopiero od niedawna, a z tego co wiem na budowę można było wejść jak się chciało przed tym jakże niebezpiecznym okresem.

PS Jak ktoś jest zdolny to i w kasku o własne nogi się zabije.

andziolek1
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:07

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: andziolek1 » 02 mar 2018, 17:45

Byliśmy, pytaliśmy - kierownik podobno się upiera, że "ktoś może się poślizgnąć i złamać nogę" albo "potknąć o wystające kable" i wejść będzie można dopiero za 3 tygodnie (jak dobrze pójdzie). Pytamy od grudnia, ale cały czas mówią nam, że za tydzień lub dwa... a potem okazuje się, że nic z tego. Ktoś z Was już tam był jakąś drogą wyjątku?

pawel1492
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2017, 17:06

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: pawel1492 » 06 mar 2018, 11:43

A ja się nie dziwię, ze na razie nie chcą wpuszczać. Jak trwają prace z kładzeniem instalacji elektrycznych czy wod-kat to pewnie nie chcą żeby ludzie im się kręcili.


grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: grazynka » 06 mar 2018, 12:27

Jakby całe wycieczki miały się tam pałętać to wiadomo, że czym mniej intruzów dla nich tym lepiej. Ale jak pojedynczej osobie zależy aby wejść, to wejdzie.

docent furman
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2018, 10:54

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: docent furman » 07 mar 2018, 11:08

Cześć, ja osobiście miałem możliwość przejścia się po budowie przed nowym rokiem i powiem szczerze, że bez tego nie zdecydowałbym się na kupienie mieszkania



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości