[Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Patryk83
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:38

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: Patryk83 » 20 wrz 2018, 17:14

muka pisze:"Strefa fitness", boki zrywać :mrgreen:


Nie wiem jak Ty, ale wolałbym żeby nie było tego czegoś, wolałbym kilka dodatkowych drzew. Ze strefą fitness ma to mało wspólnego i ten pomarańcz mnie dobija


magdalenam
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:39

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: magdalenam » 20 wrz 2018, 19:50

Patryk83 pisze:
muka pisze:"Strefa fitness", boki zrywać :mrgreen:

Nie wiem jak Ty, ale wolałbym żeby nie było tego czegoś, wolałbym kilka dodatkowych drzew. Ze strefą fitness ma to mało wspólnego i ten pomarańcz mnie dobija

tez tak myślę... licze na to, ze jak już wybierzemy zarządce to uda się cos z tym zrobić, podobnie jak z koszami przed klatką :roll:

magdalenam
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:39

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: magdalenam » 20 wrz 2018, 19:51

ps. tam jak nic pasowałaby wiata na rowery :D


japko
Posty: 22
Rejestracja: 26 lip 2018, 21:47

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: japko » 20 wrz 2018, 20:02

magdalenam pisze:tez tak myślę... licze na to, ze jak już wybierzemy zarządce to uda się cos z tym zrobić

chętnie bym to zaorał i postawił tam altankę z ławkami obrośniętą bluszczem albo nasadził drzew, zwykła trawa byłaby lepsza. Takich kolorów powinni zakazać ustawą krajobrazową :roll: :D

Biedronka
Posty: 24
Rejestracja: 30 cze 2018, 19:20

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: Biedronka » 20 wrz 2018, 23:07

Ale wiecie, ze polozenie smietnikow bylo znane i scisle okreslone (tzn. bez mozliwosci ich przeniesienia - specjalnie o to dopytywalam przy kupnie mieszkania) juz przy podpisywaniu umowy deweloperskiej? Paragrafowaliscie plan osiedla, to o co te pretensje? Trzeba bylo wybrac mieszkanie oddalone od wiat lub inne osiedle.

A pomijajac juz ten fakt, to gdzie chcielibyscie je przeniesc, skoro deweloper ogradza obecnie ciasno budynki? Bo przeniesienie ich komus innemu pod okno... no po prostu nie przejdzie 8-)

Co do pomaranczowej silki fitness - ja juz cwiczylam, chwale sobie, zabawa przednia - mozna sie wyluzowac przed odbiorem :D

Niesia
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, 14:14

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: Niesia » 21 wrz 2018, 10:25

My tez "szczególną" uwagę przy kupnie mieszkania zwracaliśmy na to gdzie będą umiejscowione kosze/śmietniki.. było to jasno określone na planach (osobiście myślę, że miejsce jest beznadziejne) ale nie wyobrażam sobie przeniesienia ich pod okna innych mieszkańców, którzy prawdopodobnie też to brali pod uwagę przy kupnie mieszkania.

Co to strefy "fitness" .. HA HA HA..:) brak słów:)

magdalenam
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2018, 13:39

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: magdalenam » 21 wrz 2018, 13:57

Biedronka pisze:Ale wiecie, ze polozenie smietnikow bylo znane i scisle okreslone (tzn. bez mozliwosci ich przeniesienia - specjalnie o to dopytywalam przy kupnie mieszkania) juz przy podpisywaniu umowy deweloperskiej? Paragrafowaliscie plan osiedla, to o co te pretensje? Trzeba bylo wybrac mieszkanie oddalone od wiat lub inne osiedle.


myślę, że to problem nie tylko mieszkańców jednej klatki, tylko całego bloku, bo chcąc dojść chodnikiem do ulicy każdy obok tej wiaty przejść musi...

grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: grazynka » 21 wrz 2018, 14:14

Trzeba bylo wybrac mieszkanie oddalone od wiat lub inne osiedle.

Przepraszam, ale jak widzę, że ktoś rzuca argumentem typu "mogłeś nie kupować"/"mogłeś wybrać inne osiedle/mieszkanie/życie" to aż mnie roznosi.
Przeszkadza Ci śmietnik? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Sąsiad Cię denerwuje? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Pogoda jest brzydka? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Żona Cię zdradza? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Błagam.

Nie, nie czepiam się, po prostu ten argument jest inwalidą. Ktoś chciał mieszkanie od północy, akurat wypadło przy śmietniku - to co mógł zrobić.
Śmietnik będzie uciążliwy dla każdego, bo smród będzie się niósł, może kiedyś uda się go jakoś zabudować albo wymyślić coś lepszego...


Biedronka
Posty: 24
Rejestracja: 30 cze 2018, 19:20

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: Biedronka » 21 wrz 2018, 15:11

grazynka pisze:
Trzeba bylo wybrac mieszkanie oddalone od wiat lub inne osiedle.

Przepraszam, ale jak widzę, że ktoś rzuca argumentem typu "mogłeś nie kupować"/"mogłeś wybrać inne osiedle/mieszkanie/życie" to aż mnie roznosi.
Przeszkadza Ci śmietnik? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Sąsiad Cię denerwuje? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Pogoda jest brzydka? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Żona odmawia Ci seksu? "Trzeba było wybrać inne mieszkanie"
Błagam.



Dokładnie TAK!
Ale nie, lepiej, psioczyc na projektanta, dewelopera, osiedle niz przyznac sie, ze sie nie sprawdzilo, co sie podpisuje ;)
Ewentualnie liczyc, ze jak sie juz wprowadzi, to zarzadca/wspolnota cos z tym na pewno zrobi i jakos to bedzie.

grazynka pisze:
Ktoś chciał mieszkanie od północy, akurat wypadło przy śmietniku - to co mógł zrobić.


Mieszkanie nie "wypada", mieszkanie sie wybiera, a ich w Krk akurat nie brakuje, wiec mogl np. wybrac inne :)
Zaraz trzeba bedzie byc wyrozumialym dla osob, ktore z roznych powodow nie chcieli lub nie mogli (teraz lub w ogole) kupic miejsca postojowego, ze nie maja, gdzie auta zostawic i parkuja byle gdzie, a przeciez tez wiedzieli, ze parkingu ogolnodostepnego nie bedzie.
Troche slabe takie podejscie wg mnie.

Psioczyc mozna natomiast na pomaranczowa silke - tutaj zrobili nam psikusa, nikt sie nie spodziewal, choc mnie to lata akurat :D

skaner
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2018, 20:29

Re: [Bud. B] Budowa osiedla Lokum Vista w Krakowie - opinie i zdjęcia na forum

Postautor: skaner » 21 wrz 2018, 16:35

Jak widać każdy sprawdzał coś innego- jedni śmietniki inni kolor placu zabaw - bo projekcie zagospodarowania terenu w obu wersjach jakie posiadam jest kolor pomarańczowy. Zresztą ten kolor pomarańczowy nie jest jakiś wyjątkowy, bo przy innych osiedlach jest także stosowany - np osiedle Fi. Zastanawiam się jakie byłyby opinie gdyby zrobili jasny różowy jak na wizualizacji.



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości