Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Mateusz1986
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2018, 10:23

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: Mateusz1986 » 29 lip 2018, 17:16

Ja osobiście dostałem słowną informację w piątek, kiedy byłem ogłądać moje mieszkanie, że klucze będą wydawane we wrześniu, ale nie było konkretnej daty. Pozwolenie od Państwowej Straży Pożarnej mają już. Ja osobiście liczę na szybsze wydawanie kluczy... :-) wykończenie mieszkania i wprowadzonko :-)


Patryk83
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:38

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: Patryk83 » 29 lip 2018, 17:38

Mateusz1986 pisze:Ja osobiście dostałem słowną informację w piątek, kiedy byłem ogłądać moje mieszkanie, że klucze będą wydawane we wrześniu, ale nie było konkretnej daty. Pozwolenie od Państwowej Straży Pożarnej mają już. Ja osobiście liczę na szybsze wydawanie kluczy... :-) wykończenie mieszkania i wprowadzonko :-)


My z żoną też na to liczymy :) ale czas pokaże czy się uda

grazynka pisze:Irytuje mnie Twoje malkontenctwo. "Każdy doskonale wiedział" - a może nie wiedział. "Mógł mieć poślizg" - a może mógł nie mieć? Wtf. Może "jakimś cudem" by się wprowadziła i co Ci do tego, w jaki sposób by to wyglądało.


Nie chce się wtrącać ale jest Pani strasznie agresywna i konfliktowa, proponuję trochę luzu :)

Biedronka
Posty: 24
Rejestracja: 30 cze 2018, 19:20

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: Biedronka » 29 lip 2018, 17:47

tiger76 pisze:
Biedronka pisze:Spoko, zadzwonię jutro i będę mieć info z pierwszej ręki.
Może uda się już jakiś termin wstępnie ustalić, bo mieszkanie jest całkowicie opłacone.
17 września to ja miałam plan już się wprowadzać :twisted:

Nie masz po co dzwonić bo informacja, którą podałem została mi przekazana bezpośrednio przez dewelopera, no chyba, że nie wierzysz w to co piszę :mrgreen:

Wydawanie mieszkań rozpocznie się od dnia 17 września. Tak swoją drogą nie wiem jakim cudem chciałaś się wprowadzać 17 września skoro od początku było wiadomo, że koniec budowy planowo miał zakończyć się 31 lipca i każdy doskonale wiedział, że potrzebne są zezwolenia na użytkowanie, nie wspominając już o tym, że deweloper mógł mieć poślizg w budowie.... chyba do pustych ścian z materacem :lol:


Proszę Państwa, nowy szeryf osiedla się ukazał :lol: Bójmy się! :P
Będę dzwonić, bo Ty często piszesz bzdury na tym forum, ale to olewam, bo swój rozum mam i nie potrzebuję Twoich rad czy zapewnień.
I tak, skoro w umowie są ramki 01 sierpnia - 30 września, to mam podstawy uważać, ze wprowadzę się wcześniej i nie zakładam z góry jakiejkolwiek obsuwy - liczę jednak na wiarygodność dewelo...

A co do pytań o odszkodowania, to ewentualne mogą zaistnieć jeśli do 30 września nie dostaniecie powiadomienia o odbiorze. Te z data 30 września mają jeszcze 20 dni na odbiór, więc ostatnie odbiory zgodnie z umową mogą być maks do 20 października - nie do końca.


tiger76
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2018, 12:22

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: tiger76 » 29 lip 2018, 18:07

Biedronka pisze:Będę dzwonić, bo Ty często piszesz bzdury na tym forum


Chętnie zapoznam się z przykładami tych "bzdur"

grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: grazynka » 29 lip 2018, 18:22

Patryk83 pisze:Nie chce się wtrącać ale jest Pani strasznie agresywna i konfliktowa, proponuję trochę luzu :)

Nie chce się Pan wtrącać, ale jednocześnie się wtrąca - polecam trochę logiki + trzeźwego spojrzenia na to, kto faktycznie tworzy iskry.
Nie toleruję bezsensownego czepialstwa wobec innych osób tutaj, a normalnych użytkowników będę bronić.
Zamykam temat, a kto chce spamować dalej w tej kwestii proszę sobie założyć stosowny wątek do plucia jadem.

Patryk83
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:38

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: Patryk83 » 29 lip 2018, 18:29

grazynka pisze:Nie chce się Pan wtrącać, ale jednocześnie się wtrąca - polecam trochę logiki + trzeźwego spojrzenia na to, kto faktycznie tworzy iskry.
Nie toleruję bezsensownego czepialstwa wobec innych osób tutaj, a normalnych użytkowników będę bronić.

Nie toleruje Pani bezsensownego czepialstwa, ale się czepia. Dziwny przejaw logiki i trzeźwego spojrzenia. Również nie mam nic więcej do dodania.

józiek
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:28

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: józiek » 29 lip 2018, 21:30

Patryk83 pisze:
grazynka pisze:Nie chce się Pan wtrącać, ale jednocześnie się wtrąca - polecam trochę logiki + trzeźwego spojrzenia na to, kto faktycznie tworzy iskry.
Nie toleruję bezsensownego czepialstwa wobec innych osób tutaj, a normalnych użytkowników będę bronić.

Nie toleruje Pani bezsensownego czepialstwa, ale się czepia. Dziwny przejaw logiki i trzeźwego spojrzenia. Również nie mam nic więcej do dodania.

Szanowni Państwo,

proszę o zaprzestanie bezsensownej przepychanki, ponieważ nie po to jest to forum.
Zamykamy ten temat i jak ktoś ma sobie coś do wyjaśnienia to prywatnie.

Więc wróćmy do głównego wątku.

Biedronka pisze:
tiger76 pisze:
Biedronka pisze:Spoko, zadzwonię jutro i będę mieć info z pierwszej ręki.
Może uda się już jakiś termin wstępnie ustalić, bo mieszkanie jest całkowicie opłacone.
17 września to ja miałam plan już się wprowadzać :twisted:
..
A co do pytań o odszkodowania, to ewentualne mogą zaistnieć jeśli do 30 września nie dostaniecie powiadomienia o odbiorze. Te z data 30 września mają jeszcze 20 dni na odbiór, więc ostatnie odbiory zgodnie z umową mogą być maks do 20 października - nie do końca.

Jak się czegoś dowiesz to proszę o informację, czy faktycznie ten 17.09 będzie początkiem.
I tak, wydaje mi się, że masz rację. :( Będą pewnie dzwonić 30 września, że mieszkania "gotowe" i wtedy są dodatkowo 20 dni :/. Czyli mieszkanie w październiku.. świetnie :/

tiger76
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2018, 12:22

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: tiger76 » 30 lip 2018, 19:09

Pisałem, że od 17-tego, ale niektórzy musieli mnie hejtować dla zasady


ataman
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2018, 15:40

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: ataman » 30 lip 2018, 21:35

Oj, dajmy spokój, dobre wieści przynosisz i tym się cieszmy :)

józiek
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:28

Re: Odbiór mieszkań od deweloepra na os. Vista w Krakowie / terminy odbiorów

Postautor: józiek » 06 sie 2018, 21:01

Czyli nikt nie ma innego info prócz tego, że 17.09 dopiero się zaczną wydawania mieszkania i pesymistycznie niektórzy dostaną mieszkania w październiku?



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość