Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Mariano Italiano
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2018, 21:54

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Mariano Italiano » 22 wrz 2018, 21:56

Tylko jak ja chcialem kupic miejsca to juz ich nie bylo :-) mam nadzieję ze bede sobie mogl parkować gdzies za bramą. Swoja droga to tez jest słabe, osiedle powinno byc otwarte dawniej wszystkie osiedla byly otwarte bez żadnych bezsesnownych ogrodzen


Patryk83
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:38

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Patryk83 » 23 wrz 2018, 12:06

Mariano Italiano pisze:Tylko jak ja chcialem kupic miejsca to juz ich nie bylo :-) mam nadzieję ze bede sobie mogl parkować gdzies za bramą. Swoja droga to tez jest słabe, osiedle powinno byc otwarte dawniej wszystkie osiedla byly otwarte bez żadnych bezsesnownych ogrodzen


Nie, nie powinno być otwarte. Nie mam ochoty płacić za usterki spowodowane przez osoby z zewnątrz. Dlaczego mam płacić za naprawę ławek, fontanny i innych rzeczy jeśli zostaną zniszczone przez osoby spoza wspólnoty?

Kolejna kwestia to znam podobne inwestycje, które są nieogrodzone i codziennie mieszkańcy zmagają się z autami zaparkowanymi jak popadnie i gdzie popadnie. Parkują tam wszyscy, począwszy od mieszkańców pobliskich bloków po pracowników okolicznych firm.

ps. to, że będzie to teren zamknięty było wiadomo od samego początku. Jeśli ktoś jest zwolennikiem otwartych osiedli do których dostęp ma każdy, mógł wybrać inną lokalizację ;)

Niesia
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, 14:14

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Niesia » 23 wrz 2018, 16:58

Bardzo proszę żeby NIE ZASTAWIAC miejsc postojowych naziemnych.. wiem, ze jest z tym problem. My już 3 raz mamy zastawione i nie możemy z niego korzystać!


grazynka
Posty: 101
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:36

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: grazynka » 23 wrz 2018, 17:07

Niesia pisze:Bardzo proszę żeby NIE ZASTAWIAC miejsc postojowych naziemnych.. wiem, ze jest z tym problem. My już 3 raz mamy zastawione i nie możemy z niego korzystać!

:shock: :| no to jest już dno i niezła wiocha. Nawet nie wiadomo co zrobić w takiej sytuacji, rozstawiać kolce, znaki o odholowaniu, kartka za szybą, że następnym razem zastaną obklejone auto?
Znaku "strefa ruchu" jeszcze nie widziałam, a powinien stać od razu (chyba że już jest).

Mariano Italiano
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2018, 21:54

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Mariano Italiano » 24 wrz 2018, 18:10

Ale tak jest tylko i wyłącznie przez ten bezsensowny plot..

Biedronka
Posty: 24
Rejestracja: 30 cze 2018, 19:20

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Biedronka » 24 wrz 2018, 19:17

Mariano Italiano pisze:Ale tak jest tylko i wyłącznie przez ten bezsensowny plot..

To nie plot blokuje wjazd mieszkancom na swoje miejsce parkingowe, tylko auta innych ludzi, ktorzy maja czyjas wlasnosc gleboko w powazaniu i swiadomie parkuja w niedozwolonym dla nich miejscu.

Mariano Italiano
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2018, 21:54

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Mariano Italiano » 24 wrz 2018, 20:41

Parkowaliby po drugiej stronie gdyby nie ten plot

Niesia
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2018, 14:14

Re: Liczba miejsc postojowych na mieszkanie na osiedlu Lokum Vista Kraków

Postautor: Niesia » 25 wrz 2018, 11:42

Myślę, że właśnie tak by było.. i DLATEGO ten płot tam jest.. co nie zmienia faktu, że stawiając samochód po tamtej stronie (obok płotu) nadal robiłbyś to nieprawidłowo.



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość