Montaż klimatyzatora / klimatyzacja w mieszkaniu - osiedle Vista Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Vista za którą odpowiada deweloper Lokum. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
d123
Posty: 60
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:38

Re: Montaż klimatyzatora / klimatyzacja w mieszkaniu - osiedle Vista Kraków

Postautor: d123 » 30 sie 2018, 12:12

Czy coś sie rozwiązało z tym montażem klimatyzacji ? ;)


Patryk83
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:38

Re: Montaż klimatyzatora / klimatyzacja w mieszkaniu - osiedle Vista Kraków

Postautor: Patryk83 » 30 sie 2018, 15:59

d123 pisze:Czy coś sie rozwiązało z tym montażem klimatyzacji ? ;)


Niestety nic, też się dowiadywałem i każda ingerencja w elewację jest równoznaczna z utratą rękojmi. Ja to olewam i robię, nie mam zamiaru męczyć się w 30 stopniach

d123
Posty: 60
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:38

Re: Montaż klimatyzatora / klimatyzacja w mieszkaniu - osiedle Vista Kraków

Postautor: d123 » 30 sie 2018, 16:18

Patryk83 pisze:Niestety nic, też się dowiadywałem i każda ingerencja w elewację jest równoznaczna z utratą rękojmi. Ja to olewam i robię, nie mam zamiaru męczyć się w 30 stopniach

Ale rękojmi na co? na mieszkanie ? na elewacje ?:)
Teoretycznie jeśli klimatyzacja jest zamontowana na posadzce balkonu i nie ma wplywu na wygląd budynku to deweloper nie powinien nic narzucać ;)
Nie do końca rozumiem dewelopera...


Patryk83
Posty: 31
Rejestracja: 28 lip 2018, 16:38

Re: Montaż klimatyzatora / klimatyzacja w mieszkaniu - osiedle Vista Kraków

Postautor: Patryk83 » 04 wrz 2018, 16:18

d123 pisze:
Patryk83 pisze:Niestety nic, też się dowiadywałem i każda ingerencja w elewację jest równoznaczna z utratą rękojmi. Ja to olewam i robię, nie mam zamiaru męczyć się w 30 stopniach

Ale rękojmi na co? na mieszkanie ? na elewacje ?:)
Teoretycznie jeśli klimatyzacja jest zamontowana na posadzce balkonu i nie ma wplywu na wygląd budynku to deweloper nie powinien nic narzucać ;)
Nie do końca rozumiem dewelopera...

Nie ma znaczenia gdzie jest zamontowany klimatyzator bo i tak musisz przewiercić elewację, a jakakolwiek ingerencja w elewację jest równoznaczna z utratą rękojmi w tym przypadku na ścianę w której wywiercisz dziurę ;)



Wróć do „Vista Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości