[I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Wielicka - Rydygiera, za którą odpowiada deweloper HSD Inwestycje. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Myszkin11
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2017, 23:32

[I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: Myszkin11 » 24 maja 2018, 17:47

A może ktoś z Państwa się orientuje jak rozwijają się pozostałe inwestycje HSD? Np budowa tej przy ulicy Wielickiej/Rydygiera powinna być już na ukończeniu, czy deweloper wywiązał się z terminów?


kriskros
Posty: 23
Rejestracja: 01 sie 2018, 8:24

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: kriskros » 01 sie 2018, 8:30

Myszkin11 pisze:A może ktoś z Państwa się orientuje jak rozwijają się pozostałe inwestycje HSD? Np budowa tej przy ulicy Wielickiej/Rydygiera powinna być już na ukończeniu, czy deweloper wywiązał się z terminów?

również sprawdzałem to ostatnio - weryfikuje tego dewelopera, na stronie mają aktualności widać tam status inwestycji:
hsd-inwestycje.pl/aktualnosc/budowa-ul.-rydygiera-etap-1,998.html

Sam czekam na 2 etap, ktoś coś wie? W biurze sprzedaży wspominali o wrześniu ? Ciekawe jakie ceny...

dorota.44
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2018, 18:45

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: dorota.44 » 23 paź 2018, 18:56

Witam
Zachęcona poprzednimi inwestycjami kupiłam mieszkanie na Rydygiera I etap. To co ten deweloper robi to jakaś kpina. Jedno wielkie oszustwo i brak kompetencji.
Budowa miała zakończyć się w I kwartale 2018
Mieszkania miały być oddane do UZYTKU w 2 kwartale 2018 roku
Mija 3 kwartal na terenie inwestycji nadal trwa budowa czyli opóźnienie wynosi 7 miesięcy!!!
Na początku października otrzymaliśmy mieszkania.
UWAGA do celów budowlanych nie użytku .
W mieszkaniu brak prądu, wody , windy nie działają, na klatkach jeszce mnóstwo kabli na zewnątrz.
Inwestor życzy sobie oplaty za nic tak naprawdę do czasu ustanowienia Wspolnoty Mieszkaniowej.
A największym HITEM jest co to oni zrobili tam na balkonie.
BALKON MAM WYZEJ O 16CM OD MIESZKANIA. FUSZERKA jakich malo i niestety nic z tym nie mogę zrobic. Na mieszkanie czekałam ponad 2,5 roku. Mam Mdm więc niestety rezygnacja z mieszkania odpada. Ale jeśli miałabym taka możliwość nawet bym się nie zastanawiała.
Deweloper jest na tyle bezczelny, iż pisze na stronie że inwestycja została oddana do użytku w I kwartale co jest ogromnym oszustwem bo do dnia dzisiejszego nie jest oddana a kończy się III kwartał.
A WSZYSTKIM TYM KTÓRZY ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD MIESZKANIEM OD TEGO DEWELOPERA RADZĘ SIE 10 RAZY ZASTANOWIĆ.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2018, 19:01 przez dorota.44, łącznie zmieniany 1 raz.


dorota.44
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2018, 18:45

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: dorota.44 » 23 paź 2018, 18:58

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wysłać zdjęcie tego "cuda" balkonu.

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: Nowy » 23 paź 2018, 22:37

dorota.44 pisze:Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wysłać zdjęcie tego "cuda" balkonu.

Poka, wrzuć na forum.

dorota.44
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2018, 18:45

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: dorota.44 » 24 paź 2018, 21:12

Nowy pisze:
dorota.44 pisze:Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wysłać zdjęcie tego "cuda" balkonu.

Poka, wrzuć na forum.

Od balkonu i od środka
Załączniki
Resized_20181005_115817_9525.jpg
Resized_20181005_115817_9525.jpg (76.41 KiB) Przejrzano 14100 razy
Resized_20181005_120056_988.jpg
Resized_20181005_120056_988.jpg (70.26 KiB) Przejrzano 14100 razy

HSD buduje jak chce
Posty: 7
Rejestracja: 26 gru 2018, 21:45

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: HSD buduje jak chce » 26 gru 2018, 23:59

Witam.

To co Pani Dorota napisała jest prawdą i każdy kto zakupił mieszkanie w pierwszym etapie doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Problem jest we wszystkich mieszkaniach, zarówno z olbrzymim progiem balkonowym jak i wystającymi rurami powyżej poziomu wylewki.

Zauważyłem, że dyskusja toczy się prężniej na forum z II etapem inwestycji oto link: viewtopic.php?f=53&t=2140
Warto wypowiedzieć się, na którymś forum, bo to co wyprawia ten deweloper, z terminami i fuszerkami jest co najmniej dziwne.

Pozdrawiam
HSD buduje jak chce

dorota.44
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2018, 18:45

Re: [I etap] Terminowość / harmonogram budowy inwestycji Wielicka / Rydygiera Kraków

Postautor: dorota.44 » 22 sty 2019, 18:31

Chyba dla wszystkich to szok co wyrabia ten deweloper - chyba poczuł się zbyt pewnie na rynku kieleckim i myśli, że tak samo może u Nas. 
Klatki schodowe uszkodzone są TYLKO I WYLACZNIE Z WINY "DEWELOPERA""- choć daleko mu do tego miana po tym co zrobił na inwestycji Rydygiera tylko dlatego, że cytując słowa niekompetentnego Pana I.B : "windy nie zostaną uruchomione, żeby nie zostały zniszczone przez ekipy wykonczeniowe choć są sprawne." Teraz więc winią te same ekipy za zniszczenia. Jest to obowiązkiem HSD aby doprowadzić je do nowych stanów użytkowania.
Mam propozycję dla mieszkańców inwestycji I aby zorganizować spotkanie w biurze sprzedaży z dyrektorem sprzedazy- ten wydaje się wiedzieć najwięcej z pozostałych Panów i jasno zarzadac tego co powinni wykonać. Mogę takie spotkanie umówić i tutaj podam date i godzinę. Może gdy będzie nas więcej ten pseudo deweloper poczuje się do winy.



Wróć do „Wielicka - Rydygiera Kraków (Rżąka) od HSD Inwestycje - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości