Promocja na miejsca postojowe w garażu podziemnym - Nowa 5 Dzielnica

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, za którą odpowiada deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Promocja na miejsca postojowe w garażu podziemnym - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: ragar » 06 maja 2020, 11:21

Hej, nie wiem czy widzieliście, ale deweloper CNT zrobił promocję w ramach której do 15 mieszkań, sprzedają miejsce postojowe w garażu podziemnym za 10 tys. zł. Jak myślicie, to dobra oferta i skłoniłaby was do zakupu mieszkania? Czy jeszcze z okazji trudniejszych czasów pojawią się lepsze promocje w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, jak myślicie?


marcinkowalski
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2018, 14:22

Re: Promocja na miejsca postojowe w garażu podziemnym - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: marcinkowalski » 10 maja 2020, 18:55

"do 15 mieszkań" - deweloper raczej nie zaszalał ...
Mnie taka promicja napewno nie skłoniłaby do kupna mieszkania !
Inna sprawa czy do każdego mieszkania lub np. tylko do kawalerki bo cena za m2 najwyższa "dorzucają" miejsce parkingowe za te 10 tyś ?
Kiedy kupowałem moje w 2017 to do kawalerek "dorzucali" miejsca parkingowe w gratiśie !
Jeżeli ktoś zdecydował się na N5D i na zakup mieszkania właśnie tetaz i w tym momencie to kupno miejsca parkingowego w tej cenie będzie dobrym zakupem.



Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość