Wyciszenie stropow w mieszkainach na osiedlu Nowa 5 Dzielnica - informacje i opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, za którą odpowiada deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Marcin_Krk
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 7:05

Wyciszenie stropow w mieszkainach na osiedlu Nowa 5 Dzielnica - informacje i opinie

Postautor: Marcin_Krk » 18 gru 2020, 7:17

Hej

Jak u was wygląda sytuacja z wyciszeniem stropów? Ja bardzo wyraźnie słyszę sąsiadów z góry. Nie chodzi mi tutaj o żadne imprezy tylko dźwięki uderzeniowe: słychać każdy krok sąsiada (taki niski bum, bum - włączona muzyka, tv nie potrafi tego zagluszyc). Dziś rano chyba sąsiad chodzi w butach i wrazenie jest jakby ktoś uderzał młotkiem w moj sufit właśnie mnie obudził. Mieszkałem w kilku blokach ale nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Zawsze słyszalne były głośne imprezy, jak ktoś ćwiczy/skacze, ale tutaj po prostu non-stop słychać baaardzo wyraznie normalne chodzenie. Przez sciany boczne i moja podłogę praktycznie nic nie słychać, wyciszenie jest super, albo/i sąsiedzi są bardzo kulturalni.

Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości