[Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, za którą odpowiada deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
mat02
Posty: 9
Rejestracja: 23 lis 2018, 15:19

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: mat02 » 14 gru 2018, 12:03

Cześć,
dzwoniłem wczoraj do pana Habasa z biura sprzedaży, ale niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ("procesuje się").
Będę się kontaktował z prawnikiem, żeby wystosować oficjalne pismo i wysłać do CNT jak i do zarządcy.
Dam znać jak coś się ruszy w temacie.


kopar
Posty: 29
Rejestracja: 23 lut 2018, 22:41

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: kopar » 14 gru 2018, 19:07

Pan Habas jak zwykle konkret ;)

bbvp
Posty: 12
Rejestracja: 04 gru 2018, 11:11

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: bbvp » 14 gru 2018, 20:36

Hej
Dziś zrobiłem dziewiczy wjazd do garażu (Astra IV ) i w newralgicznym pkt do rantu pod progiem zostało jakieś ok 5cm ( zmierzę dokładnie ) myślę że jak wsiadłem to zostało mniej, z pełnym bakiem i 4 osobami na pokładzie nie wspominając o bagażu bankowo będzie obcierka :/ to nie jest normalne...


Inwestorem
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:40

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: Inwestorem » 28 gru 2018, 10:34

Do 20% jest zachowane takze wszystko zgodnie z normą... choc wspolczuje posiadaczom niskich samochodow( moze nie obetra ale wrazenie nie jest mile) niestety zadaszenie jest czesto tylko w polowie w większości wjazdow(niewiadomo dlaczego) a podgrzewanie chyba nic nie daje bo ostatnio ciagle strozki wody zamarzniete na szklankę.

rmcc
Posty: 43
Rejestracja: 09 mar 2018, 14:12

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: rmcc » 02 sty 2019, 0:00

Ja ostatnio wjeżdżałem nieco obładowanym samochodem (zdjęcie na pusto wrzucałem wczesniej) - dwie osoby (~160kg razem) i jakieś 30kg bagażu no i lekko przytarłem. Wjeżdżałem równiez z ciekawości innym samochodem (hothatch z obniżonym zawieszeniem, ale wciąż fabryczne nastawy) i tam już ociera nawet tylko ze mną, czyli generalnie jest słabo.

mat02
Posty: 9
Rejestracja: 23 lis 2018, 15:19

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: mat02 » 02 sty 2019, 19:42

Witam,
pewnie wielu już zauważyło, ale jest już sporo śladów i uszkodzeń podjazdu spowodowanych przycierającymi samochodami.
Dla porównania, zdjęcia z listopada:
Obrazek

I te same miejsca dzisiaj (2 stycznia 2019):
Obrazek

Wznawiam temat, bo nawet jeśli ktoś jeździ SUVem to temat będzie go dotyczył, gdy trzeba będzie naprawić wylewkę czy przerobić wjazd za rok czy dwa, gdy więcej osób z niskimi samochodami będzie miało podobny problem. Rozmawiał ktoś może z zarządcą budynku jak oni to widzą?

bbvp
Posty: 12
Rejestracja: 04 gru 2018, 11:11

Re: [Bud. A4] Zbyt stromy wjazd do garażu w budynku - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: bbvp » 12 sty 2019, 0:15

Chciałem zauwazyc jako posiadacz suva oraz "zwykłego" samochodu, że astra, focus czy golf to nie sa niskie samochody ... to sa standardowe klasyczne samochody nie jakies wynalazki i nie jest jednak normalne ze zapakowany w 4 osoby samochod z zaladowanym bagaznikiem nie moze wyjechac z garazu... dla przypomnienia dodam ze nie jest problemem spadek tylko najazd ... :/

Polecam wjezdzać przy samej lewej stronie - tam kostka jest troszke wyzej a czasami to wystarczy zeby nie przytrzec .

Ps zauwazyłem taki problem w garazu na -1 przy wejsciu do klatki nr 1 stoi kałuza, poniewaz woda z pod samochodu splywa zamiast do rowka to pod drzwi gdzie jest spadek do rogu, bylo dobre 3cm wody , zrobiłem zdjecia i zastanawiam sie gdzie to zglosic bo to chyba błąd konstrukcyjny nie ? Powinni to poprawic bez gadania ? Co o tym myslicie ?



Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości