Cisza nocna / zakłócanie ciszy nocnej / Nowa 5 Dzielnica

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, za którą odpowiada deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Pdkk
Posty: 8
Rejestracja: 14 lis 2018, 18:01

Cisza nocna / zakłócanie ciszy nocnej / Nowa 5 Dzielnica

Postautor: Pdkk » 10 lut 2019, 1:11

Witam :) raz na kilka dni a ostatnio codziennie ktoś w bloku A4 wykonuje prace remontowe nawet do 00:30. Dzisiaj już nie wytrzymałam, bo wczoraj również nie spałam przez cała noc przez wrzaski do 5 rano i proszę o pomoc ponieważ nie mam pojęcia kto to a nie chce zgłaszać tego w żaden sposób a jedynie dogadać się po sąsiedzku. Stanie pod drzwiami i lokalizacja z którego to mieszkania nic nie dała a nie chce dzwonić od mieszkania do mieszkania i szukać sprawcy. Mają Państwo jakieś rady: kartki na drzwiach albo w windzie pomogą?


Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Cisza nocna / zakłócanie ciszy nocnej / Nowa 5 Dzielnica

Postautor: Krakus44 » 10 lut 2019, 10:58

Mysle ze latwiej bedzie zlokalizowac delikwentow wychodzac na zewnatrz. W nocy wiekszosc mieszkan jest wygaszona wiec tam gdzie zapalone swiatlo i halas. Poza tym nie jestem przekonany ze bezposrednia konfrotacja, chocby ''pokojowa'', to najlepszy pomysl. Nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi a jesli upomnienia nie poskutkuja i w koncu zdecyduje sie pani na wezwanie strazy miejskiej to beda wiedzieli ze to pani i nie wiadomo co z tego wyniknie. Ja zostawilbym kartke i zglosil administracji, jesli to nie poskutkuje to skarga do strazy miejskiej.

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Cisza nocna / zakłócanie ciszy nocnej / Nowa 5 Dzielnica

Postautor: yyeeoo » 10 lut 2019, 11:11

Pdkk pisze:Witam :) raz na kilka dni a ostatnio codziennie ktoś w bloku A4 wykonuje prace remontowe nawet do 00:30. Dzisiaj już nie wytrzymałam, bo wczoraj również nie spałam przez cała noc przez wrzaski do 5 rano i proszę o pomoc ponieważ nie mam pojęcia kto to a nie chce zgłaszać tego w żaden sposób a jedynie dogadać się po sąsiedzku. Stanie pod drzwiami i lokalizacja z którego to mieszkania nic nie dała a nie chce dzwonić od mieszkania do mieszkania i szukać sprawcy. Mają Państwo jakieś rady: kartki na drzwiach albo w windzie pomogą?

Pierwsza sprawa - to warto podejść i powiedzieć, żeby się ogarnęło towarzystwo. Wprost - że jest cisza nocna nie dla picu, ludzie mają małe dzieci i niektórzy wstają do pracy o 5. Zadzwoń do tego do spółdzielni / administracji.
Nie wiem jakim trzeba być cymbałem, żeby do 1 w nocy kuć codziennie.

A jak towarzystwo jest niereformowalne - opcja 2.

Nie trać czasu na straż miejską, bo mają to głęboko w 4 literach ( a u sąsiadów budzą raczej małe posłuszeństwo), tylko na 112.

Policja zazwyczaj jest po 15-20 minutach.Dzwonią do Ciebie domofonem lub na podany telefon, wpuszczasz ich do klatki i stają przed podanym mieszkaniem i słuchają chwilę, czy faktycznie jest impreza, czy remont ( u nas akurat studenciki byli trzy razy poproszeni przez sąsiadów przez kilka dni,imprezy było słuchać od dołu).
Potem od razu 112.

Jak sie zgadza - puk,puk, mandat ( u nas słoiki dostali 800zł w dwa dni, 1x300, 1x500 zł - było słychac lament na klatce i dyskusję)
I jest po temacie.


nazwa_uzytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 23 lip 2018, 17:34

Re: Cisza nocna / zakłócanie ciszy nocnej / Nowa 5 Dzielnica

Postautor: nazwa_uzytkownika » 11 lut 2019, 23:30

W A5 to samo... Właśnie ktoś radośnie używa udaru, zresztą nie pierwszy raz kiedy od 22 do po północy prowadzone są głośne prace. Tym bardziej że wcześniej było bardzo cicho. Już nawet nie mam siły biegać i szukać kto to, ale jeśli to obok kogoś z Was to uderzcie proszę...

kapi01
Posty: 45
Rejestracja: 17 mar 2018, 0:07

Re: Cisza nocna / zakłócanie ciszy nocnej / Nowa 5 Dzielnica

Postautor: kapi01 » 13 lut 2019, 8:52

trzeba zgłaszać wszystkie przypadki na policę



Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości