Siatka na balkon / jaką siatkę zamontować na balkonie - Nowa 5 Dzielnica

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica, za którą odpowiada deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
kopar
Posty: 29
Rejestracja: 23 lut 2018, 22:41

Siatka na balkon / jaką siatkę zamontować na balkonie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: kopar » 26 lut 2019, 21:54

Cześć

czy ktoś z Was orientował się jaką siatkę można zamontować na balkonie?
Administracja odesłała mnie do developera, ale jak będą tak szybko odpowiadać jak w innych sprawach to myślę, że poczekamy z rok z monetażem.


fredo
Posty: 164
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Re: Siatka na balkon / jaką siatkę zamontować na balkonie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: fredo » 16 lut 2022, 12:46

kopar pisze:Cześć

czy ktoś z Was orientował się jaką siatkę można zamontować na balkonie?
Administracja odesłała mnie do developera, ale jak będą tak szybko odpowiadać jak w innych sprawach to myślę, że poczekamy z rok z monetażem.

Podłączam się pod pytanie, macie może jakieś wskazówki, jaką siatkę na balkonie warto zamontować? Chodzi oczywiście o to, żeby kot nie mógł wyskoczyć.

asander
Posty: 394
Rejestracja: 30 wrz 2020, 19:49

Re: Siatka na balkon / jaką siatkę zamontować na balkonie - Nowa 5 Dzielnica

Postautor: asander » 17 lut 2022, 12:32

fredo pisze:
kopar pisze:Cześć

czy ktoś z Was orientował się jaką siatkę można zamontować na balkonie?
Administracja odesłała mnie do developera, ale jak będą tak szybko odpowiadać jak w innych sprawach to myślę, że poczekamy z rok z monetażem.

Podłączam się pod pytanie, macie może jakieś wskazówki, jaką siatkę na balkonie warto zamontować? Chodzi oczywiście o to, żeby kot nie mógł wyskoczyć.


A gołębie? Są problemem sensie obsrywania? :)



Wróć do „Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości