Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Warszawie w inwestycji Osiedle Warszawa (Aleje Jerozolimskie) - deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
lars
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2018, 13:03

Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: lars » 27 mar 2018, 13:18

Jestem zaniepokojony hałasem, który dobiega od Al. Jerozolimskich.
Latem, otwarcie okien będzie bardzo uciążliwe. Jedyna nadzieja, to ekrany dźwiękochłonne.
Jak już będzie nas więcej, możemy wystąpić z pismem do Dewelopera z prośbą o zainstalowanie barier dźwiękochłonnych :)


atlanta
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2018, 21:57

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: atlanta » 27 mar 2018, 23:11

Słusznie prawisz, od strony Al. Jerozolimskich w mieszkaniach, przy otwartym oknie, może być mocno słychać tak ruchliwą ulicę. Wątpię, żeby deweloper Atal zajmował się później stawianiem ekranów akustycznych, bo niby po co miałby to robić, skoro nie zobowiązuje go do tego żadna umowa. No ale zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie. A wie ktoś może, jakie parametry akustyczne będą miały okna, zwłaszcza te do najgłośniejszej strony, jest to może uwzględnione w projektach mieszkań :?:

lopat
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2018, 7:44

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: lopat » 17 maja 2018, 7:47

Witam, od strony Alej może być nie wesoło to prawda, ale reszta raczej będzie cicha.
Z tego co pamiętam wszystkie okna mają być 3szybowe więc mocno nie będzie tragedii


piwa
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2018, 9:55

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: piwa » 02 cze 2018, 9:57

Co uważacie na temat latających nisko samolotów w okolicy? Mogą być źródłem uciążliwego hałasu i tutaj ekrany dźwiękowe nie pomogą...

lopat
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2018, 7:44

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: lopat » 02 cze 2018, 15:20

Problemu samolotów nie ma. W tej chwili ze względu na remont pasa latają trochę inaczej ale normalnie latają nad skoroszami.

bogi2889
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2018, 12:32

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: bogi2889 » 12 cze 2018, 12:34

Skąd taka informacja o remoncie pasa i gdzie o tym można przeczytać? Jestem w trakcie rezerwacji. Na osiedlu byłem kilka razy i problemu samolotów wczesniej nie było. Dziś jest tragedia, ogromny hałas nie do wytrzymania. Jeśli tak miałoby być zawsze to chyba zrezygnuje. Pozdrawiam.

lopat
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2018, 7:44

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: lopat » 14 cze 2018, 20:36

Wiesz... chyba wszystkie media warszawskie mówiły o tym od połowy zeszłego roku... jeśli szukasz cichego miejsca to napewno nie szukaj w Warszawie ;) Tor startowy jest nad ursusem/skoroszami więc kawałek od osiedla. w środku nocy pewnie było by je słychać ale na okęciu jest cisza od 23 do 5 czy 6 rano więc problemu nie ma. Jeśli chcesz w 1 etapie mieszkanie to od strony alej będzie głośno ale od osiedla czy w 2gim etapie będzie git.
W Warszawie nie ma cichych miejsc za porównywalne pieniądze. W głąb włoch oglądaliśmy mieszkanie to za stan deweloperski chcieli ponad 9tyś z metra przy mieszkaniu ponad 100m2 a mniejsze 10tyś. a i tak to nie była idealna lokalizacja.
Reasumując, nie masz co się bać samolotów bo niedługo wracają na normalną trasę odejścia a lądowania mają od strony mokotowa, pozatym za parę lat wybudują CPL i okęcie będzie zamknięte

kamilagryz
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2018, 12:51

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: kamilagryz » 15 cze 2018, 15:10

bogi2889 pisze:Skąd taka informacja o remoncie pasa i gdzie o tym można przeczytać? Jestem w trakcie rezerwacji. Na osiedlu byłem kilka razy i problemu samolotów wczesniej nie było. Dziś jest tragedia, ogromny hałas nie do wytrzymania. Jeśli tak miałoby być zawsze to chyba zrezygnuje. Pozdrawiam.

włąsnie się zastanawiam nad kupnem mieszkania i czytam opinie o roznych deweloperach, moze robyg?


lopat
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2018, 7:44

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: lopat » 17 cze 2018, 16:19

O robyg słabe opinie słyszałem. Albo domdewelopment albo atal najlepiej.
Jeszcze co do samolotów, niestety nie zrobiłem zdjęcia wczoraj ale na pasie startowym stoją barierki i kręcą się robotnicy co potwierdza że remont nadal trwa

kamilagryz
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2018, 12:51

Re: Hałas od Al. Jerozolimskich / mieszkanie na osiedlu Warszawa od Atal

Postautor: kamilagryz » 20 cze 2018, 15:35

lopat pisze:O robyg słabe opinie słyszałem. Albo domdewelopment albo atal najlepiej.
Jeszcze co do samolotów, niestety nie zrobiłem zdjęcia wczoraj ale na pasie startowym stoją barierki i kręcą się robotnicy co potwierdza że remont nadal trwa

pewnie jeszcze troche potrwa ten remont... tak pytam o konkretnie te firme bo slyszalam raczej pochlebne opinie, ale wiaodmo, trezba sie z obiema zapoznac. dziękuję!



Wróć do „Warszawa Osiedle (Aleje Jerozolimskie) od dewelopera Atal - forum mieszkańców i kupujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości