Jak zmniejszyć ratę kredytu hipotecznego / obniżenie raty kredytu opartego w WIBOR

W tym dziale wpisów z poradami mogą dokonywać tylko specjaliści potwierdzeni przez administrację forum. Nie jest to miejsce na reklamy - tego rodzaju wpisy będą kasowane. Za to pytania mogą zadawać użytkownicy.
Volfeer
Posty: 56
Rejestracja: 24 paź 2018, 2:34

Jak zmniejszyć ratę kredytu hipotecznego / obniżenie raty kredytu opartego w WIBOR

Postautor: Volfeer » 12 kwie 2022, 23:47

Ja ja sobie przeszedłem na stałe oprocentowanie i głowa spokojna. A ze planuje spłacić w 2,5 r. to co mi zostało, to rozwiązanie ideał dla mnie. Żałuje, ze tylko tak późno się dowiedziałem o tym, ze można przejść na stałe.


ziomek_szuka
Posty: 244
Rejestracja: 22 kwie 2021, 15:17

Re: Jak zmniejszyć ratę kredytu hipotecznego / obniżenie raty kredytu opartego w WIBOR

Postautor: ziomek_szuka » 12 kwie 2022, 23:52

Volfeer pisze:Ja ja sobie przeszedłem na stałe oprocentowanie i głowa spokojna. A ze planuje spłacić w 2,5 r. to co mi zostało, to rozwiązanie ideał dla mnie. Żałuje, ze tylko tak późno się dowiedziałem o tym, ze można przejść na stałe.

My zmiejszyliśmy ratę nadpłacając tak by utrzymały się fajne ubezpieczenia...rata teraz 50zł + te promocyjne ubezpieczenia :lol:

Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Jak zmniejszyć ratę kredytu hipotecznego / obniżenie raty kredytu opartego w WIBOR

Postautor: Master » 13 kwie 2022, 10:29

Volfeer pisze:Ja ja sobie przeszedłem na stałe oprocentowanie i głowa spokojna. A ze planuje spłacić w 2,5 r. to co mi zostało, to rozwiązanie ideał dla mnie. Żałuje, ze tylko tak późno się dowiedziałem o tym, ze można przejść na stałe.

A na jakie stałe oprocentowanie kredytu hipotecznego udało Ci się przejść? Bo to chyba też ostatnio szło w górę, a do tego marże banków podobnie dla tego rodzaju kredytów. Jeszcze przed podwyżkami stóp nietrudno było dostać taki kredyt nawet na niecałe 3%.


Volfeer
Posty: 56
Rejestracja: 24 paź 2018, 2:34

Re: Jak zmniejszyć ratę kredytu hipotecznego / obniżenie raty kredytu opartego w WIBOR

Postautor: Volfeer » 23 kwie 2022, 17:51

6,23

Troche za pozno sie zorientowalem, ze moge taki numer zrobic.

Ale i tak nadplacam srednio 5x tyle ile mam rate wiec szybko idzie.



Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości