Jakie są trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych mieszkań? / pomysły i opinie na forum

W tym dziale wpisów z poradami mogą dokonywać tylko specjaliści potwierdzeni przez administrację forum. Nie jest to miejsce na reklamy - tego rodzaju wpisy będą kasowane. Za to pytania mogą zadawać użytkownicy.
bryk
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2021, 11:32

Jakie są trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych mieszkań? / pomysły i opinie na forum

Postautor: bryk » 03 maja 2023, 18:00

Podpowie ktoś jakieś nowoczesne rozwiązania przy aranżacji nowego mieszkania, coś co jest na czasie i jednocześnie praktyczne? Lubię proste rzeczy i jasne kolory, ale też powinno być przytulnie. Nie wiem czy np. prysznic bez brodzika to jeszcze jest coś na czasie, czy pojawiły się może jakieś nowe, lepsze rozwiązania? Z łazienki, to jakieś szafki nad zabudową toalety? Widziałem też, że sporo osób ma np. niebieską ścianę w salonie, to nadal jest modne, czy już się tak raczej nie robi? Zasłony, firanki czy rolety, a może drewniane, a może dzień-noc? Co teraz warto by robić w urządzanym mieszkaniu, jeśli ma być praktycznie i nowocześnie?


witoldrekk
Posty: 16
Rejestracja: 29 lip 2023, 16:53

Re: Jakie są trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych mieszkań? / pomysły i opinie na forum

Postautor: witoldrekk » 27 sie 2023, 11:30

Teraz wróciła moda na meble PRL. Młodzi ludzi szukają dizajnu którego nie znajdziesz w Ikei czy w Agata Meble dlatego odnawiają PRL-owskie meble :) Największą popularnością cieszą się fotel Lisek i fotel 366 Chierowski.
https://nowohuckie-renowacje.pl/fotele-prl/ Fotel PRL

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Jakie są trendy w aranżacji wnętrz nowoczesnych mieszkań? / pomysły i opinie na forum

Postautor: iti » 22 lut 2024, 14:48

Ja bym jednak nieco uważał z zabieraniem mebli spod kosza na śmieci i ich renowacją. Niby fajne rzeczy można trafić, ale zdarza się, że wystawione meble są zapluskwione. Przynieść sobie pluskwy do domu, to nie jest nic fajnego. Epidemia tego dziadostwa jest teraz w Paryżu i w Londynie, ale u nas też coraz częściej się takie wynalazki zdarzają.



Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości