
Są deweloperzy którzy budują takie pomieszczenia w budynkach, a są tacy, którzy tego nie robią - wiadomo, że lepiej sprzedać dodatkowe metry i mieć mieszkańców... wiadomo gdzie.

Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 6 gości