
Podejrzewam, że nie jest to dozwolone, ponieważ wymagałoby wentylacji i oświetlenia

rhys123 pisze:czy w ażurowej komórce lokatorskiej można zamontować ścianki zapewniające prywatność?
Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 8 gości