Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

W tym dziale wpisów z poradami mogą dokonywać tylko specjaliści potwierdzeni przez administrację forum. Nie jest to miejsce na reklamy - tego rodzaju wpisy będą kasowane. Za to pytania mogą zadawać użytkownicy.
NadiaaaaMyzia
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2018, 13:50

Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: NadiaaaaMyzia » 24 wrz 2018, 12:45

Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera, macie jakieś rady bo myslę o inwestycji firmy Polnord, ale nigdy o nich nie słyszałam i nie wiem czy są dobrzy, czy szkoda zawracać glowe?


BiestekPiter
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:58

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: BiestekPiter » 24 wrz 2018, 12:47

Moim zdaniem nawet jeśli założenie rodziny to dopiero odległa przyszłość, warto rozejrzeć się jak wygląda temat takich kwestii: żłobek, przedszkole, szkoła, bo mieszkania nie kupuje się na rok czy dwa. Sam szukałem lokalizacji w której będę mógł spokojnie wychowywać dzieci.

Balbii
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:40

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak?

Postautor: Balbii » 24 wrz 2018, 12:49

Zorientuj się jakie ma opinie, może Twoi znajomi kupowali mieszkanie deweloperskie, bo tak najlepiej wybrać kogoś sprawdzonego, wiadomo, że nie wsadzą Cię na mine.


Voldemort
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:52

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: Voldemort » 24 wrz 2018, 12:52

Słyszałam, że ludzie ich chwala i myślę dlatego o inwestycji w stacje kazimierz? Ktoś z Was zainwestował w lokal tam jak ten budynek?

Momoftwo
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:01

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: Momoftwo » 24 wrz 2018, 12:56

Świetne miejsce dla ludzi młodych bo blisko centrum, blisko biurowców, chyba, że pracujesz na Mordorze to trochę trzeba przejechać jeszcze, mieszkam w okolicy i polecam Wole.

Lubiekoty
Posty: 9
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:05

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: Lubiekoty » 24 wrz 2018, 12:58

Momoftwo pisze:Świetne miejsce dla ludzi młodych bo blisko centrum, blisko biurowców, chyba, że pracujesz na Mordorze to trochę trzeba przejechać jeszcze, mieszkam w okolicy i polecam Wole.

Moim zdaniem akurat nie tylko dla młodych, kupiłem tam mieszkanie m.in. ze względu na pobliskie parki, przedszkole, szkołe i wydaje mi się, że dla mojej rodziny to też odpowiednia lokalizacja.

magua
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:31

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: magua » 26 kwie 2019, 11:25

Z tego co słyszałem, to Polnord jest już długo na rynku, więc na pewno lepiej zaufać dużej firmie z tradycjami, niż firemce, która nie wiadomo, czy nie przepadnie po roku

kokola
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:01

Re: Inwestycja mieszkaniowa co i jak? / Na co zwrócić uwagę wybierając mieszkanie od dewelopera?

Postautor: kokola » 28 kwie 2019, 11:05

magua pisze:Z tego co słyszałem, to Polnord jest już długo na rynku, więc na pewno lepiej zaufać dużej firmie z tradycjami, niż firemce, która nie wiadomo, czy nie przepadnie po roku

Masz trochę racji. Znajomi niedawno wprowadzili się do ich inwestycji na Wilanowie i po tych wszystkich remontach jak się w końcu urządzili twierdzą, że są zadowoleni.



Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości