Strona 1 z 1

Jakie mieszkanie dla rodziny / jakie mieszkanie pod wynajem - czym kierować się kupując mieszkanie

: 21 gru 2018, 1:29
autor: slawek
Często na forum przewijają się wątki, że ktoś zastanawia się, jakie mieszkanie kupić dla rodziny lub jakie mieszkanie kupić pod wynajem, inwestycyjnie. Być może jedno i drugie nie zawsze się wyklucza, ale być może są kryteria, na które szczególnie warto zwrócić uwagę w każdym z tych przypadków, bo to jednak często dwie zupełnie inne potrzeby kupujących mieszkania. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami i opiniami na forum?

Re: Jakie mieszkanie dla rodziny / jakie mieszkanie pod wynajem - czym kierować się kupując mieszkanie

: 21 gru 2018, 14:32
autor: krisak13
Ja zauważyłem, że pod wynajem lepsze są mieszkania z osobną kuchnią - możliwość wynajęcia poszczególnych pokoi, nikt nie śpi w kuchni, brak "zmarnowanej" przestrzeni pod salon. Dla rodziny salon z aneksem jest fajnym rozwiązaniem, moim zdaniem większa przestrzeń do spędzania czasu na takim samym metrażu. Idealne mieszkania są takie w których istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni, wtedy masz większe możliwości. Czym więcej się kierować? To już chyba standardowo, nie nad śmietnikiem, wiazdem do garażu, im mniej mieszkań na klatce/piętrze tym lepiej, ekspozycja zachodnia, sypialnie nie przy szybie z windą, sypialnie nie dzielące ściany działowej z czyimś salonem i co najważniejsze loklaizacja.

Re: Jakie mieszkanie dla rodziny / jakie mieszkanie pod wynajem - czym kierować się kupując mieszkanie

: 01 lut 2019, 10:01
autor: Beja06
Jasne, że jeśli ma to być pod wynajem to najlepiej z oddzielną kuchnią. Sama kiedyś wynajmowałam takie i nik nikomu nie przeszkadzał.