Jak sprawdzić co będzie w lokalach usługowych w nowym bloku

W tym dziale wpisów z poradami mogą dokonywać tylko specjaliści potwierdzeni przez administrację forum. Nie jest to miejsce na reklamy - tego rodzaju wpisy będą kasowane. Za to pytania mogą zadawać użytkownicy.
Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Jak sprawdzić co będzie w lokalach usługowych w nowym bloku

Postautor: Master » 17 mar 2020, 10:21

Mam pytanie, czy da się sprawdzić co będzie w lokalach usługowych w nowym bloku od dewelopera? Tam mówią mi, że nic jeszcze nie wiedzą, a ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania, tylko nie wiem co będzie w lokalach usługowych w bloku, a upatrzone mieszkanie jest nad jednym z nich. Jeżeli byłby to bank czy coś takiego, to jeszcze w porządku, ale całodobowy sklep monopolowy już chyba nie byłby taki fajny. Nie wiecie jak sprawdzić, jakie sklepy będą w nowym bloku i jakie usługi?


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Jak sprawdzić co będzie w lokalach usługowych w nowym bloku

Postautor: oleo » 22 mar 2020, 21:17

Jeszcze jeden sposób na to, jak sprawdzić co będzie w lokalach usługowych w nowych bloku, to po prostu zapytanie dewelopera, może nie tyle o samych kupujących lokale, ale raczej o to, czy są jakieś zasady, albo czy zamierza wprowadzić jakieś odnośnie tego, co może znajdować się w lokalach usługowych w nowym budynku. Ale faktycznie jedne usługi mogą być bardziej uciążliwe, inne mniej, to może mieć znaczenie. Np. czy piekarnia w bloku może być uciążliwa dla mieszkańców, taka, w której piecze się chleb. Na początek wszystko spoko, pieczywo ładnie pachnie, ale jeżeli czuć je cały czas, to może się zrobić uciążliwe.



Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości