Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera Start w inwestycji Enklawa Rodzinna

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Enklawa Rodzinna, za którą odpowiada deweloper Start. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
norbert50B
Posty: 10
Rejestracja: 05 sty 2018, 18:34

Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera Start w inwestycji Enklawa Rodzinna

Postautor: norbert50B » 05 cze 2018, 20:18

MykMyk pisze:jest światłowód. to gdzie i jak to na pewno masz rozplanowane na rzucie. dodatko przed instalacjami mozna bylo sobie samemu rozmiescić gdzie co sie chce w mieszkaniu. oczywiscie za dodatkową opłatą. co do odbiorow mieszkan to maja byc w grudniu po 15. bedzie to trwalo jakis miesiac. sporo kluczy pewnie beda wydawac w okolicy świąt. wczesniej na pewno nie bo idą dokladnie zgodnie z dolaczonym harmonogramem prac. zresztą z pewnych źrodel wiem, ze wczesniej na pewno nie dadzą nam kluczy.

W umowie nie jest napisane ze po 15 grudnia
Zakończenie budowy jest do 15 grudnia i powiadomienie o odbierze do 15 stycznia co oznacza ze przed jest możliwość odbioru jak bedzie zobaczymy


magda1799
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:04

Re: Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera Start w inwestycji Enklawa Rodzinna

Postautor: magda1799 » 10 sie 2018, 22:51

Widzę, że Wszyscy piszecie o odbiorach w styczniu a ja się nastawiałam na grudzień :((((

MykMyk
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2018, 17:46

Re: Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera Start w inwestycji Enklawa Rodzinna

Postautor: MykMyk » 12 sie 2018, 0:06

Ja z kolei słyszałem, ze zawsze najwiecej mieszkan oddają w okresie światecznym. tutaj bedzie sporo mieszkan wi3c pewnie wszystko bedzie dlugo trwalo. trzeba sie nastawic na rozne wersje. ja tez trzymam kciuki za grudzien... moze sie uda. teraz udostepnione beda mieszkania z bloku 50a do obejrzenia. czyli wszystko zgodnie z planem. powodzenia i zycze zadowolenia tym, co kupili mieszkania w tej inwestycji. oby nam wszystkim sie dobrze mieszkalo i zeby sąsiedzi dopisali :-) smutno byloby gdyby wiekszosc mieszkan byla wynajmowana ;-) moglibysmy zalozyc jakas gr na . w przyszlosci? co wy na to? :-) no chyba ze juz jakas istnieje?



Wróć do „Enklawa Rodzinna Kraków od Start deweloper - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości