Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Czyżewskiego 1, za którą odpowiada Convector Development. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 10 sie 2018, 18:01

Czy ma ktoś jakieś świeże informacje na temat odbiorów w budynku B?? :!:


Anna_Gr
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2018, 9:49

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Anna_Gr » 10 sie 2018, 22:32

Niestety. A czy wiemy coś o pozwoleniu na użytkowanie i przekazywaniu własności?

Kasia01
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2018, 12:16

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Kasia01 » 16 sie 2018, 13:03

Ja mam Mieszkania w budynku B i dowiedziałam sie ze bedą wydawać mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie. Porażka :oops:


Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 16 sie 2018, 13:28

No tak to prawda znajomy ma mieszkanie w budynku A i wydali mu właśnie w ten sposób 15lipca i do tej pory nic sie nie zmieniło.. podobno kolejne opóźnienia sie szykują w budynku B powoli to zaczyna byc irytujące... dobrze że ekipę wykończeniową mam zaprzyjaźnioną bo z tym przesuwaniem odbioru mieszkań przez developera to bym musiał kogoś innego szukać :oops:

Kasia01
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2018, 12:16

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Kasia01 » 17 sie 2018, 7:33

Pozwolenie na użytkowanie mozemy dostać np za rok i do tej pory nie mozemy mieszkać czy wynajmować a wszystkie koszty ponosimy juz sami.

michur
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2018, 21:53

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: michur » 18 sie 2018, 8:34

Dostaliśmy info, że usterki w mieszkaniu zostały usunięte, więc pojechaliśmy sprawdzić. Tym razem jakość do zaakceptowania.

Pojawił się natomiast kolejny problem - woda gruntowa w komórkach lokatorskich (w naszej centymetrowa kałuża) i garażu :(

Poza tym sporo ludzi już działa w swoich mieszkaniach.

JakubG
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2017, 14:30

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: JakubG » 20 sie 2018, 8:35

Proszę o info czy z budynku B ktoś odebrał już lokal?

Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 20 sie 2018, 10:30

JakubG pisze:Proszę o info czy z budynku B ktoś odebrał już lokal?
Podbijam pytanie.. I czy deweloper pofatygowal się do kogoś zadzwonić lub napisać po 15sierpnia od kiedy miały być wydawane klucze w budynku B :?


Ken
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 20:03

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Ken » 27 sie 2018, 20:53

Dostałem powiadomienie, że odbiór w 3 klatce bloku B będzie od 4 września.
Znaczyłoby to, że klatki 1 i 2 są już wydawane. Czy ktoś odebrał?

czyzyk
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2018, 12:08

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: czyzyk » 27 sie 2018, 22:04

Jak ktoś będzie po odbiorze, to niech podziel się wrażeniami, czy były jakieś usterki, a jeśli tak, to jakie, choć oczywiście życzę, żeby nie było żadnych :) Widział ktoś też części wspólne, podoba się Wam ich wykończenie? Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak to w środku wygląda.



Wróć do „Czyżewskiego 1 Kraków od Convector Development - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości