Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Czyżewskiego 1, za którą odpowiada Convector Development. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 27 sie 2018, 22:15

czyzyk pisze:Jak ktoś będzie po odbiorze, to niech podziel się wrażeniami, czy były jakieś usterki, a jeśli tak, to jakie, choć oczywiście życzę, żeby nie było żadnych :) Widział ktoś też części wspólne, podoba się Wam ich wykończenie? Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak to w środku wygląda.

Ty też czekasz na 4 klatkę? Ciekaw jestem kiedy będzie coś wiadomo. :roll: dziś mieszkańcy budynku A dostali pozwolenia na użytkowanie.. ;)


marmar
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:31

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: marmar » 28 sie 2018, 10:38

Ja również czekam na mieszkanie w 4 klatce w bud. B. Mam nadzieję, że nasze odbiory też będą początkiem września, bo to już tyle trwa ... Na pozwolenie na użytkowanie też jeszcze będziemy czekać nie wiadomo ile...

Ken
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 20:03

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Ken » 28 sie 2018, 16:22

Mnie najbardziej zaniepokoiła wiadomość, że w garażach wybija woda gruntową. Czy dotyczy to budynku A czy B? Czy ktoś wie coś więcej?


Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 28 sie 2018, 18:31

A no nie ma się co dziwić że takie opóźnienie maja. Kilka razy przejeżdżając czyżewskiego zwracałem uwagę na jeden istotny szczegół.. Po godzinie 16stej żadnego pracownika na placu budowy nie było widać.. Wydaje mi się że nie tak to powinno wyglądać jak się ma opoznienie :roll: widać że nikt się tym specjalnie nie przejmuje.

marmar
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:31

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: marmar » 28 sie 2018, 20:43

Dumel pisze:A no nie ma się co dziwić że takie opóźnienie maja. Kilka razy przejeżdżając czyżewskiego zwracałem uwagę na jeden istotny szczegół.. Po godzinie 16stej żadnego pracownika na placu budowy nie było widać.. Wydaje mi się że nie tak to powinno wyglądać jak się ma opoznienie :roll: widać że nikt się tym specjalnie nie przejmuje.

Dokładnie, też to zauważyłam. A np w przypadku Nowej 5 Dzielnicy, obok której mieszkam, prace na budowie trwają non stop, do późnych godzin wieczornych (22 albo i później).

michur
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2018, 21:53

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: michur » 29 sie 2018, 14:06

Ken pisze:Mnie najbardziej zaniepokoiła wiadomość, że w garażach wybija woda gruntową. Czy dotyczy to budynku A czy B? Czy ktoś wie coś więcej?

Ja pisałem o budynku A. Były to przecieki na tej ścianie północnej (tam gdzie windy). Są tam ślady poprawek i ostatnio jest tam sucho (poczekajmy na jesienne deszcze ;-)).
Tak jak pisałem, mieliśmy też kałużę w komórce lokatorskiej - ponoć woda przelała się z sąsiedniej komórki, gdzie coś było uszczelniane. Obecnie wody nie widać ale wilgoć/stęchliznę czuć strasznie.

Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 03 wrz 2018, 14:40

I jak tam sąsiedzi ma ktoś jakieś nowe informacje na temat odbiorów.. ? może ktoś był na czyżewskiego ... ? już wrzesień a tu dalej cisza :? pozdrawiam

marmar
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:31

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: marmar » 05 wrz 2018, 16:34

Dzisiejsza informacja z Biura:

"Czekamy z niecierpliwością na informację z budowy o gotowości do przekazania mieszkań w klatce IV – ma to nastąpić w przyszłym tygodniu.".


Domiś
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2018, 10:09

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Domiś » 08 wrz 2018, 10:14

Witam wszystkich mieszkańców
Także mam mieszkanie w IV klatce i z niecierpliwością czekam na jakieś info. Niestety cicho sza. A tu rok akademicki z trzy tygodnie i syn nie będzie miał gdzie mieszkać. Trochę się denerwuję całą sytuacją. A jeszcze usterki zapewne będą i nie wiadomo kiedy pozwolenie na użytkowanie.

Domator
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2018, 20:09

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Domator » 08 wrz 2018, 20:55

Dzień dobry,
ja też mam mieszkanie w 4 klatce budynku B. Otrzymałem propozycję odbioru, choć budynek nie ma jeszcze pozwolenia na użytkowanie. Po oględzinach zrezygnowałem jednak z odbioru - ze względu na ponadnormatywne zawilgocenia ścian zewnętrznych i posadzki przy oknach w pokojach. Zwróćcie na to uwagę przy odbiorze, bo może jest poważny problem z izolacją budynku. Mam nadzieję, że deweloper szybko zajmie się wyjaśnieniem przyczyn zawilgocenia i mieszkanie będę mógł wkrótce odebrać.



Wróć do „Czyżewskiego 1 Kraków od Convector Development - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości