Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Czyżewskiego 1, za którą odpowiada Convector Development. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Ken
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 20:03

Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Ken » 18 lip 2018, 20:20

Czy ktoś już odebrał klucze do mieszkania w budynku A?
Mieli przekazywać od 15 lipca.


Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 18 lip 2018, 21:18

Ken pisze:Czy ktoś już odebrał klucze do mieszkania w budynku A?
Mieli przekazywać od 15 lipca.
Tak pierwsi właściciele już są po odbiorze.. Znajomy już odebrał.. My dalej czekamy na budynek B :roll:

Ken
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2018, 20:03

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Ken » 18 lip 2018, 22:24

Dzięki Dumel, a wiesz jak wygląda sprawa z jakością ?


Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 18 lip 2018, 23:24

Ken pisze:Dzięki Dumel, a wiesz jak wygląda sprawa z jakością ?

Ja nie byłem więc swoim okiem nie mogę ocenić.. :roll: Ale znajomy jest dość wybredny i z branży budowlanej a odebrał bez jakis problemów jedyne co to okna mu regulowali na poczekaniu.. I jakieś uszczelki w drzwiach maja wymienić. Z tego co się jeszcze dowiedzialem to tynki i wylewki są lepszej jakości niż się spodziewalismy,windy jeszcze nie są oddane do użytku i trzeba po schodach chodzić.

JakubG
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2017, 14:30

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: JakubG » 24 lip 2018, 21:24

Świetny pomysł z tym tematem na forum. Ja czekam na segment B, mają oddawać po 15 sierpnia, mam nadzieję, że tym razem nie nawalą...

JakubG
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2017, 14:30

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: JakubG » 25 lip 2018, 19:47

Myślę że większość pod wynajmem, jak w moim przypadku :D Jak to u pozostałych?

michur
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2018, 21:53

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: michur » 27 lip 2018, 22:12

Jesteśmy po. Kilka rys na szybach i obite ramy okienne w 2 czy 3 miejscach, pęknięcia tynku w paru miejscach.
Tynki mają poprawić, szyby będą analizowane "komisyjnie". Zobaczymy co z tego będzie.

Dumel
Posty: 51
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:46

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Dumel » 28 lip 2018, 9:55

michur pisze:Jesteśmy po. Kilka rys na szybach i obite ramy okienne w 2 czy 3 miejscach, pęknięcia tynku w paru miejscach.
Tynki mają poprawić, szyby będą analizowane "komisyjnie". Zobaczymy co z tego będzie.
widzę że głównie problemy z jakością ścian co mnie nie dziwi i oknami co jest bardziej zastanawiające.. Od jakiego producenta okna są montowane na czyzewskiego?? Pozdrawiam


michur
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2018, 21:53

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: michur » 28 lip 2018, 12:46

Dumel pisze:
michur pisze:Jesteśmy po. Kilka rys na szybach i obite ramy okienne w 2 czy 3 miejscach, pęknięcia tynku w paru miejscach.
Tynki mają poprawić, szyby będą analizowane "komisyjnie". Zobaczymy co z tego będzie.
widzę że głównie problemy z jakością ścian co mnie nie dziwi i oknami co jest bardziej zastanawiające.. Od jakiego producenta okna są montowane na czyzewskiego?? Pozdrawiam

O jakości okien to, myślę, będzie można coś powiedzieć za ok. rok. To co zauważyliśmy to typowe uszkodzenia mechaniczne.
Nie wiem jakiego producenta są okna. Okucia Winkhaus.
Pozdrawiam przyszłych mieszkańców :)

Anna_Gr
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2018, 9:49

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera w inwestycji Czyżewskiego 1 Convector Development

Postautor: Anna_Gr » 10 sie 2018, 9:52

Witam, u mnie przedwczoraj zaczęli usuwać rysy na szybach, jedna z nich ma wadę fabryczną - uznana do wymiany. Dziś dzwonili, żeby podpisać protokół naprawy poprawek... a tu balustrady niepoprawione, obicie drzwi wejściowych uszkodzone, brudna elewacja na balkonie. Zobaczymy co dalej..



Wróć do „Czyżewskiego 1 Kraków od Convector Development - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość