Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 29 lip 2019, 14:30

W3c pisze:Kolega Ci naopowiadał i teraz straszysz jakaś firmą , która nie jest dla nas istotna. .....

Z opiniami wiesz jak jest w internecie. Kogo nie stać aby sobie je kupić za parę zł..

Od kiedy wypowiadasz się za wszystkich? Skąd wiesz co dla kogo jest istotne?

Z opinią mojego znajomego korelują opinie w internecie, dlatego w ogóle podnoszę tę kwestię, a mój post ma charakter informacyjny. Warto być przygotowanym i poczytać trochę o zmianie firmy zarządzającej, którą narzuca deweloper - wiedza nie boli. Nie ma to nic wspólnego z żadnym 'win-win', tylko chodzi o demokratyczny wybór i stanie firmy po stronie właścicieli, jak również o to, żeby nie naliczali ponadprzeciętnych opłat.


annieoki
Posty: 53
Rejestracja: 14 lut 2018, 9:34

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: annieoki » 13 lut 2020, 16:28

Nie jest prawdą, że opłaty na Cystersów są ponadprzeciętne, gdyż mam porównanie do innego podobnego mieszkania o podobnych parametrach budynku. Można było mniej płacić rezygnując z ochrony, ale większość zagłosowała za jej pozostawieniem. Dużym kosztem jest też utrzymanie zieleni czyli "Garden" z nazwy inwestycji. Każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, że wewnętrzny dziedziniec z zielenią sam o siebie nie zadba.
Faktem jest, że zarządca powinien działać nieco bardziej w interesie wspólnoty, a mam wrażenie, że ogranicza się do minimum, które musi zrobić.
Jak chodzi o jakość wykonania, to u mnie większych wpadek nie było; głównie uszkodzenia okien (stolarki), brak okapnika w drzwiach balkonowych, usyfiony tynkiem parapet, niedokładnie położony silikon czy coś podobnego przy wysokich oknach, wylewka na granicy normy, miejscami pęknięta, krzywa ściana w miejscu szafy wnękowej, pęknięcie na suficie. Ale wiem, że inni bardziej narzekali.

A jak to wygląda w Supernovej?

pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 19 kwie 2020, 17:27

annieoki pisze:Nie jest prawdą, że opłaty na Cystersów są ponadprzeciętne

Sorry annieoki chyba nie czytałaś ze zrozumieniem. Ten wątek dotyczy Supernovej (Lema 15), a nie Cystersów.



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości