Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: pawel111 » 19 maja 2019, 14:08

Denkoo pisze:W zasadzie bez tych krat wyglądałoby lepiej, ale teraz już nic nie zrobimy. A widzę, że na osiedlu to nam się niezły ananas szykuje - Pawel111...


Tylko po to się Denkoo zarejestrowałeś na forum, żeby wysłać tego jednego posta i to o takiej treści?

Co do krat, to faktycznie wyglądają niefajnie, szczególnie na tej dotce od ananana - od wewnętrznej strony może warto pomyśleć o jakiejś roślinie. Na budowie chyba chcąc zbyć powiedziano mi, że na dole ma ich nie być, z kolei w biurze rzadko cokolwiek wiedzą - np. nie znają wymiarów (szerokości) dostępnych miejsc posotojowych - a są 3 rozmiary w różnych cenach.


adro
Posty: 9
Rejestracja: 20 gru 2018, 18:48

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: adro » 19 maja 2019, 21:59

Dzis przejezdzajac Lema zaczalem sie zastanawiac czy wjazd na osiedle nie jest za waski. Zobaczcie drugie zdjecie z postu Dag'a z 17 maja 2019, 22:59. Byc moze to tylko takie wrazenie bo tylko rzucilem okiem przejezdzajac samochodem. Miejsce akurat jest wiec moze lepiej zeby zrobili o ten metr wiecej i wtedy nie byloby watpliwosci czy dwa samochody przejada obok siebie w bramie wjazdowej na osiedle?

Dag
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:00

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Dag » 20 maja 2019, 23:19

Witam,
Wydaje mi się, że szerokość wjazdu/wyjazdu to też temat nie do zmian. Jak będę w okolicy zwrócę na to uwagę (okiem kobiety) ale wydawało mi się że jest ok.
Czy ktoś ma jakieś info odnośnie możliwości oglądania mieszkań? Kiedy nam pozwolą wejść...
Pozdrawiam,
Daga


QraKRK
Posty: 14
Rejestracja: 09 kwie 2019, 20:41

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: QraKRK » 20 maja 2019, 23:53

Dag pisze:Witam,
Wydaje mi się, że szerokość wjazdu/wyjazdu to też temat nie do zmian. Jak będę w okolicy zwrócę na to uwagę (okiem kobiety) ale wydawało mi się że jest ok.
Czy ktoś ma jakieś info odnośnie możliwości oglądania mieszkań? Kiedy nam pozwolą wejść...
Pozdrawiam,
Daga

Od dzisiaj mozna sie umawiac z biurem sprzedaży na wejscie. Z tego co wiem to wchodza w gre srody i piatki.
Dni otwartych nie bedzie. To jest juz oficjalne wchodzenie na budowe.

Ludek
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:07

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Ludek » 21 maja 2019, 7:51

„Od dzisiaj mozna sie umawiac z biurem sprzedaży na wejscie. Z tego co wiem to wchodza w gre srody i piatki.
Dni otwartych nie bedzie. To jest juz oficjalne wchodzenie na budowe.”

:o a skąd taka informacja?

QraKRK
Posty: 14
Rejestracja: 09 kwie 2019, 20:41

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: QraKRK » 21 maja 2019, 7:55

Informacja o wejsciu na budowe jest z biura sprzedazy.

Ludek
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:07

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Ludek » 21 maja 2019, 8:57

QraKRK pisze:Informacja o wejsciu na budowe jest z biura sprzedazy.

Ok, dzieki

Dag
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:00

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Dag » 22 maja 2019, 18:02

Ludek pisze:
„Od dzisiaj mozna sie umawiac z biurem sprzedaży na wejscie. Z tego co wiem to wchodza w gre srody i piatki.
Dni otwartych nie bedzie. To jest juz oficjalne wchodzenie na budowe.”

:o a skąd taka informacja?

Potwierdzam że można się umawiać. Ci co zobaczą super jakby podzielili się uwagami i ewentualnie zdjęciami ;)


ixi
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: ixi » 22 maja 2019, 22:16

taką wizualizację dziś znalazłem https://www.youtube.com/watch?v=IE6Ak15JrX4

Anna1234
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:14

Re: Lema 15, Supernova by Cordia, wątek dla właścicieli

Postautor: Anna1234 » 24 maja 2019, 11:44

Kratki są ok, tylko na wizualizacjach nie nachodzily w taki ordynarny sposób na tarasy, ale fajnie je kończyły.
Umowiłam sie na koniec maja na wizyte, był ktoś już? Jak wrażenia?



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość