Możliwość zrobienia prysznica bez brodzika / z odpływem liniowym w mieszkaniu - os. Supernova

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Możliwość zrobienia prysznica bez brodzika / z odpływem liniowym w mieszkaniu - os. Supernova

Postautor: pawel111 » 05 paź 2018, 20:06

Odziom pisze:A powiedzcie mi co sądzicie o prysznicu bezbrodzikowym?
Zastanawiam sie nad tym, bo jak łazienki mają po < 5m2 to by się zawsze trochę miejsca zaoszczędziło :)
Nie wiem czy to trzeba jakoś wcześniej z deweloperem ustalić, czy po prostu powiedzieć ekipie co chcę w łazience i oni sami mają to ogarnąć.

a' propos miejsc naziemnych - ja jestem innego zdania i cieszę się, że jest ich niedużo - szpeci to teren wspólny, poza tym więcej osób się tłucze rano / w nocy, odpalając furki po 'wiejskim tuningu' z wyciętym katalizatorem i zardzewiałym tłumikiem. Miejsca podziemne - jestem za i takie też kupiłem, liczę również na przyłącze / gniazdko prądowe indywidualnie opomiarowane z taryfą 'antysmogową'/nocną , bo planuje po mojej C-HR hybrid zakupić Hybrid plug-in lub auto elektryczne w przyszłości - nie wyobrażam sobie zasilania tego na parkingu zewnętrznym wśród bawiących się dzieciaków z różnymi pomysłami z nudów i smogu w głowie ;)

Rodzaju brodzika nie musisz ustalać z developerem. Jednak nie oszczędzaj na tzw. blok ekipie https://www.youtube.com/watch?v=uJ7p9zN8cmY Zeby nie zalać sąsiada na dole. Osobiście wyrosłem już z kabin prysznicowych, niecierpie tych tzw. walk-in bez drzwi, a najbardziej spowrotem lubię wanny z szybą na branie prysznica! Wyjątkiem są duże łazienki, gdzie można mieć i to i to (wanna + osobno kabina prysznicowa) - tak byłoby idealnie. W małym mieszkaniu dla singla, może być kabina, nawet walk-in z brodzikiem ;).


Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Możliwość zrobienia prysznica bez brodzika / z odpływem liniowym w mieszkaniu - os. Supernova

Postautor: Odziom » 07 paź 2018, 12:30

Chodziło o wylewke, bo trzeba kuc jak :( Niestety nie można wprowadzać zmian w projekcie i trzeba kuc na własną rękę. Niestety przez to traci się gwarancję na ruszona część mieszkania.
Mnie się akurat bardzo to podoba, taki walk in bez drzwi:) Mam już dość wanny z prysznicem w jednym. Jak widać każdy zrobi jak uważa.

pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Możliwość zrobienia prysznica bez brodzika / z odpływem liniowym w mieszkaniu - os. Supernova

Postautor: pawel111 » 07 paź 2018, 17:56

Miałem taki walk-in w wynajmowanym mieszkaniu w novum / Rakowicka - i przy moim stylu brania prysznica, było sporo wody 'za drzwiami' , których walk-in po prostu nie posiada - czyli na podłodze łazienki (mimo, że ta połowiczna kabina była dość długa). Jak byś nie zrobił, to nie wybieraj najtańszej firmy - niech chociaż wylewkę porządnie zrobią, bo możesz sobie narobić problemów z przeciekającym sufitem u sąsiada na dole.



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość