Budowa osiedla Supernova (Lema 15 Kraków) - zdjęcia i opinie na forum

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Budowa osiedla Supernova (Lema 15 Kraków) - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: lotny » 12 lis 2018, 13:29

Cześć, byłem wczoraj w okolicach budowy i zrobiłem kilka fotek, jest już elewacja na ostatnich budynkach i wygląda to całkiem nieźle. Nawet o tej potrze roku jest sporo słońca na elewacjach budynków od strony zachodniej.

Obrazek

Na budynkach najbliżej areny są jeszcze rusztowania, tam zostało więcej do zrobienia. Tu jeszcze trzeba dodać barierki i te przegródki na balkonach.

Obrazek

Widać też wjazd do garażu podziemnego, jego dokładne umiejscowienie. Ciekawe, kiedy zabiorą się za porządkowanie przestrzeni wokół bloków i jak będzie wyglądało jej zagospodarowanie.


lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Budowa osiedla Supernova (Lema 15 Kraków) - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: lotny » 12 lis 2018, 13:32

Poprawka, pierwsze przegródki pomiędzy balkonami są już założone, może to jakiś element na próbę.

Obrazek

Moim zdaniem wygląda to całkiem dobrze, powinno dawać nieco więcej prywatności na balkonach, o ile o czymś takim będzie można tu mówić. Myślicie, że będzie po tym można puścić jakieś rośliny?

pawel111
Posty: 127
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:05

Re: Budowa osiedla Supernova (Lema 15 Kraków) - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: pawel111 » 24 lis 2018, 17:44

lotny pisze:Cześć, byłem wczoraj w okolicach budowy i zrobiłem kilka fotek


Super fotki - dzięki - wpuścili Cię na plac budowy? :) Tutaj też są niezłe fotki świeże z 14 listopada https://lema15.pl/aktualnosci/



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość