Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
ixi
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: ixi » 14 mar 2019, 18:33

JA osobiście sądzę , że światła nie będą uciążliwe dla 90% mieszkańców a może nawet 99% jeśli te boczne mieszkania w nocy mają zasłonięte okna jak to przeważnie bywa :)

Jeśli chodzi o samą uciążliwość Tauron Areny to pytanie jak będzie z TIRAMI przywożącymi i odwożącymi sprzęt oraz np 30-45 minutowymi ograniczeniami w ruchu gdy EVENT się kończy i wszyscy wychodzą z Tauron. Będzie wtedy chyba problem z wjazdem i wyjazdem z osiedla.


Reksio
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 10:40

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: Reksio » 14 mar 2019, 19:21

Nalezy pamietac, ze Arena juz tam jest. Bloki beda pozniej i kupujac tam mieszkania akceptujemy stan faktyczny.
Wiec jesli ktos bedzie protestowal, ze mu swieci w okna lub podjezdzaja tiry ze sprzetem, to bedzie mega burakiem i typowym januszem.
My na pewno nie podpiszemy zadnego protestu, bo wiemy na co sie piszemy i jak wygladaja tam imprezy.
Co do wjazdu, to bym sie nie martwil na zapas.

ixi
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: ixi » 14 mar 2019, 20:00

REKSIO czy Ty nie jestes czasem z CORDIA (żart) ? :D Widzisz same plusy HAHA ! A może nie chcesz widzieć minusów swojego wymarzonego mieszkania (sam idealizowałem swoje pierwsze mieszkanie i nie widzialem minusów , teraz jestem bardziej obiektywny).

Bądźmy obiektywni, inwestycja ma plusy i minusy. Niektore można akceptować bo jak piszesz Tauron Arena była wczesniej - ale nikt nie mowi ze bedzie pisał petycje (sam wymysliles teraz ze pisac ich nie bedziesz) :D

Ja napisałem ze wg mnie oswietlenie nie bedzie problemem, problemem będzie czasowa blokada wjazdu/wyjazdu. Pisze jak bedzie. Nie pisze ze nie akceptuje tego :D


Reksio
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 10:40

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: Reksio » 14 mar 2019, 22:08

Nie, nie jestem z Cordii.
Tak, mamy tam mieszkanie. Nie jest naszym pierwszym.
Podoba nam sie tam i nie widzimy problemow z tirami, blokadami, czy swiatlami, bo swiadomie dokonalismy tego wyboru.
To mialem na mysli :D

Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: Odziom » 15 mar 2019, 8:16

Nie będzie problemów z wjazdem i wyjazdem. Fizycznie nie ma takiej możliwości żeby tir coś zablokował. Jedyny problem to może być jak będzie chciał wyjechać zaraz po koncercie. Wtedy się korkuje na jakieś 15 min, policjanci zgrabnie kierują ruch na Aleje Pokoju i Aleje Jana Pawła.

Reksio
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 10:40

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: Reksio » 15 mar 2019, 10:39

Otoz to!

ixi
Posty: 26
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Światła Tauron Areny / uciżąliwość Tauron Areny dla osiedla Lema 15 (Supernova)

Postautor: ixi » 15 mar 2019, 10:44

pytanie w jakim stopniu to będzie uciążliwe jesli nagle będzie trzeba przywieźć a potem zabrać 100 ciężarówek piasku (np tak bywa jak jest monster truck) czy sprzętu scenicznego. Nie wiem czy to będzie uciążliwe, zobaczymy w praktyce. Przewaznie pewnie jest to kilakdziesiąt ciezarowek.
Po imprezach z parkingów podziemnych wyjezdza się faktycznie bardzo szybko - sam wyjezdzalem ok 5 (jak z galerii) - wlasnie dzieki policji , która blokuje ruch.



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości