Ogródki działkowe / jaki jest status ogródków działkowych obok osiedla Supernova

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Ogródki działkowe / jaki jest status ogródków działkowych obok osiedla Supernova

Postautor: Odziom » 25 lut 2019, 8:53

Czy ktoś wie jaki jest status prawny tych "ogródków" sąsiadującymi z blokami E i D?
Jak dla mnie wyglądają raczej na dzikie i opuszczone.


lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Ogródki działkowe / jaki jest status ogródków działkowych obok osiedla Supernova

Postautor: lotny » 25 lut 2019, 23:55

Odziom pisze:Czy ktoś wie jaki jest status prawny tych "ogródków" sąsiadującymi z blokami E i D?
Jak dla mnie wyglądają raczej na dzikie i opuszczone.

Sprawdź jaki status mają te działki w miejscowym planie zagospodarowania. Niestety wygląda na to, że po tej stronie Lema jeszcze przybędzie zabudowy, choć nie mam pewności czy na pewno właśnie tam.

Odziom
Posty: 29
Rejestracja: 04 wrz 2017, 16:03

Re: Ogródki działkowe / jaki jest status ogródków działkowych obok osiedla Supernova

Postautor: Odziom » 26 lut 2019, 13:31

To chyba nie jest odpowiedź na moje pytanie. Chodzi mi o status prawny tych "ogródków" a nie o całą działkę, U3 na planie zagospodarowania.
W takim razie trzeba działać żeby nie było zabudowy i działać na rzecz włączenia tej działki do Parku Lotników :)
Ma być rewitalizacja za gruby hajs całego parku więc może się uda.



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość