Pismo CORDIA o opóźnieniu inwestycji - co o tym wszystkim sądzicie? / Lema 15

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Supernova Kraków (Lema 15), za którą odpowiada deweloper Cordia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Anna1234
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:14

Re: Pismo CORDIA o opóźnieniu inwestycji - co o tym wszystkim sądzicie? / Lema 15

Postautor: Anna1234 » 01 lip 2019, 9:42

Mnie mowili koniec czerwca, ale mamy lipiec- wiec chyba im nie wyszlo....Na . chwialili się uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, ale poki co, oficjalny mail do nas też nie poszedl- przynajmniej ja nic nie dostałam...


Cordianin
Posty: 22
Rejestracja: 16 gru 2018, 13:05

Re: Pismo CORDIA o opóźnieniu inwestycji - co o tym wszystkim sądzicie? / Lema 15

Postautor: Cordianin » 01 lip 2019, 21:28

Anna1234 pisze:Mnie mowili koniec czerwca, ale mamy lipiec- wiec chyba im nie wyszlo....Na . chwialili się uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, ale poki co, oficjalny mail do nas też nie poszedl- przynajmniej ja nic nie dostałam...

Potwierdzam Supernova uzyskała pozwolenie na użytkowanie także za chwilę otrzymamy korespondencję z ostatnią ratą do zapłaty. Inwestycja jest już gotowa, został jedynie ochroniarz oraz ogrodnicy, którzy dbają o rosnącą zieleń.

snusbob
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:32

Re: Pismo CORDIA o opóźnieniu inwestycji - co o tym wszystkim sądzicie? / Lema 15

Postautor: snusbob » 02 lip 2019, 6:17

Anna1234 pisze:Mnie mowili koniec czerwca, ale mamy lipiec- wiec chyba im nie wyszlo....Na . chwialili się uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, ale poki co, oficjalny mail do nas też nie poszedl- przynajmniej ja nic nie dostałam...

dzięki Ania ja dokładnie to samo, pozostaje czekać ;)



Wróć do „Supernova (Lema 15) Kraków od Cordia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość