Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Rydla 32 w Krakowie, za którą odpowiada Echo Investments. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: yyeeoo » 05 lut 2020, 23:30

rydler32 pisze:
yyeeoo pisze:
rydler32 pisze:czy ktoś z Mieszkańców/Właścicieli miał/ma problem z wylewką ( pęknięcia, trzeszczenie, brak dylatacji ) ?
Jak deweloper wykonawca się do takich usterek ?


Takie rzeczy to chyba się od razu na odbiorze zaznacza ? u nas na odbiorze był tylko problem z poziomem w jednym miejscu - usunęli w 2 tyg.

Co do samych wylewek - to widocznie popękane i wszystko trzeszczy. Same warstwy wylewek są ok - nawet panowie od wykończenia byli miło zaskoczeni ilością styropianu i warstw.


U mnie problem pojawił się już niestety po odbiorze (wykonany przez dedykowaną firmę) przez pierwotnego właściciela, więc raczej nie mogło to zostać.

Czy trzeszczenie i pęknięcia zostały naprawione przez wykonawcę ?
W jaki sposób ?
Czy można prosić o ewentualne zdjęcia warstw wylewki ?


Co do pęknięć w wylewkach - burzyliśmy prawie wszystkie ściany, które można zburzyć - więc przy wycinaniu ich z wylewek, im po prostu pękła. Pozostałości po ścianach i pęknięcia mają uzupełnić zgodnie ze sztuką i żeby zachować akustykę. Jak - nie wiem, na budowlance się nie znam. Z tego co nasza architekt mówiła to nie jest jakaś wielka sprawa.

Warstwy wylewek od Echo, foto nie mam :
Układ warstw stropowych (idąc od dołu): tynk, płyta żelbetowa 20cm, styropian EPS100 5cm, styropian akustyczny 3cm, folia PE, wylewka cementowa 5cm, warstwa wykończeniowa 2cm.


Wróć do „Rydla 32 Kraków od Echo Investments - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość