Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Rydla 32 w Krakowie, za którą odpowiada Echo Investments. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
yyeeoo

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: yyeeoo » 11 wrz 2019, 21:31

luke pisze:Czy w Waszych mieszkaniach odpływ wc też częściowo wychodzi ponad poziom wylewki (dla uzyskania spadku) ? A jeżeli tak to czy jest to standardowa praktyka w mieszkaniach ? Jak dla mnie rozwiązanie trochę słabe.

Zielonego pojęcia nie mam - na odbiór polecam iść jednak z profesjonalną firmą, którzy takie rzeczy wyłapią i sami powiedzą, czy to jest normalnie spotykana sprawa, czy po prostu" przegięcie pały" i usterka.

jgruszka

Re: Terminy odbiorów / kiedy odbiorynowych mieszkań w inwestycji Rydla 32 Kraków

Postautor: jgruszka » 18 wrz 2019, 6:39

Zielonego pojęcia nie mam - na odbiór polecam iść jednak z profesjonalną firmą, którzy takie rzeczy wyłapią i sami powiedzą, czy to jest normalnie spotykana sprawa, czy po prostu" przegięcie pały" i usterka.

Ja już się umówiłam z firmą, jak ktoś chce namiar na zniżkę to proszę o kontakt priv.

Wróć do „Rydla 32 Kraków od Echo Investments - forum mieszkańców”