Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji Dom przy Źródle w Krakowie, które buduje deweloper Eiffage Immobilier. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
elmagneto
Posty: 46
Rejestracja: 15 sie 2018, 15:39

Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Postautor: elmagneto » 13 mar 2019, 11:27

Zapraszam nabywców lokali w przedmiotowej inwestycji do udziału w forum mieszkańców powstającej właśnie inwestycji.


source
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2019, 0:46

Re: Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Postautor: source » 01 kwie 2019, 0:48

elmagneto pisze:Zapraszam nabywców lokali w przedmiotowej inwestycji do udziału w forum mieszkańców powstającej właśnie inwestycji.

Rozumiem, że wybrałeś mieszkanie w inwestycji Dom przy Źródle w Krakowie, co zdecydowało o tym, że właśnie ta inwestycja, a nie inna, a przecież dużo buduje się w naszym mieście. Ciekawią mnie powodu wyboru tej lokalizacji :)

elmagneto
Posty: 46
Rejestracja: 15 sie 2018, 15:39

Re: Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Postautor: elmagneto » 03 kwie 2019, 11:42

Mam mieszkanie po sąsiedzku i jak dla mnie akurat ta lokalizacja jest z wielu powodów jest optymalna ;)
Też jesteś zainteresowany kupnem? To raczej trza zintensyfikować ruchy bo zasób wolnych mieszkań się kurczy.


Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Postautor: Xaron » 05 kwie 2019, 17:25

a jakie tam ceny za metr są? Bo na stronie chyba nie ma.

elmagneto
Posty: 46
Rejestracja: 15 sie 2018, 15:39

Re: Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Postautor: elmagneto » 05 kwie 2019, 17:46

Na etapie przysłowiowej "dziury w ziemi" były na stronie obok planu lokalu, obecnie już tylko ogólna zajawka- od 8600 zł. Miejsce postojowe kosztuje 50000, ja kupując mieszkanie w ubiegłym roku w sierpniu płaciłem 9000 zł za metr za sensowne trzypokojowe od dziedzińca (z rabatem 2% z uwagi na jednoczesne negocjacje dwóch lokali).
Trzeba pytać- biuro jest obok inwestycji, Panie są bardzo kompetentne i uprzejme.

elmagneto
Posty: 46
Rejestracja: 15 sie 2018, 15:39

Re: Nowa inwestycja vis a vis Ronda Antoniego Matecznego w Krakowie - Dom przy Źródle

Postautor: elmagneto » 05 kwie 2019, 18:03

Brejking njus ;-)

Obrazek



Wróć do „Dom przy Źródle Kraków od Eiffage Immobilier - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości