Koszty utrzymania mieszkania / wysokość czynszy za mieszkanie - Dom przy Źródle Kraków

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji Dom przy Źródle w Krakowie, które buduje deweloper Eiffage Immobilier. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
source
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2019, 0:46

Koszty utrzymania mieszkania / wysokość czynszy za mieszkanie - Dom przy Źródle Kraków

Postautor: source » 01 kwie 2019, 0:50

Hej, orientuje się ktoś może w temacie tego, jakie będą koszty utrzymania mieszkania w Krakowie w inwestycji Dom przy Źródle i może podzieli się na forum takimi informacjami? Być może deweloper Eiffage Immobilier ma tu jakieś swoje szacunki i z kimś się nimi podzielił? Jakie wysokie opłaty czynszowe przewidujecie?


elmagneto
Posty: 46
Rejestracja: 15 sie 2018, 15:39

Re: Koszty utrzymania mieszkania / wysokość czynszy za mieszkanie - Dom przy Źródle Kraków

Postautor: elmagneto » 03 kwie 2019, 11:43

Jestem przyszłym mieszkańcem i mam tylko informacje od Eiffage- raczej poziom cen nie odbiega od średnich. Pociesza, że miejsca parkingowe są częścią lokalu mieszkalnego.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Koszty utrzymania mieszkania / wysokość czynszy za mieszkanie - Dom przy Źródle Kraków

Postautor: kwk » 03 kwie 2019, 14:23

elmagneto pisze:Jestem przyszłym mieszkańcem i mam tylko informacje od Eiffage- raczej poziom cen nie odbiega od średnich. Pociesza, że miejsca parkingowe są częścią lokalu mieszkalnego.

Tzn. nie sa wydzielone do osobnej KW?


elmagneto
Posty: 46
Rejestracja: 15 sie 2018, 15:39

Re: Koszty utrzymania mieszkania / wysokość czynszy za mieszkanie - Dom przy Źródle Kraków

Postautor: elmagneto » 03 kwie 2019, 14:28

Tak- ma obniżyć opłaty związane z ich posiadaniem (konkretnie da efekt w postaci niższego podatku od nieruchomości).



Wróć do „Dom przy Źródle Kraków od Eiffage Immobilier - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość